Dla marcowych inny egzamin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Dla marcowych inny egzamin

Postprzez ankaka » piątek 19 marca 2004, 00:02

witam wszystkich.
Zapisalam sie na kurs 13 marca i na wstępie zapytałam czy są zmiany na egzaminie . Instruktor powiedział że są zmiany w egzaminie ale dotyczą one osób które zaczynają kurs w marcu a dotyczą i teori i placu.
Na placu mają zlikwidować zawracanie na trzy i parkowanie skośne.
A jeśli chodzi o teorie to ma być nie 18 a 20 pytań . Pytania mają mieć różne stopnie trudności i różną wartość punktów ( od 1 do 3) i w sumie cały test ma wrtość maxymalną 40 pkt. Żeby zdać trzeba zdobyć 34 pkt.
Czy ktoś może mi powiedzieć czy słyszał jeszcze o jakiś innych zmianach.
Z góry bardzo dziękuje za odpowiezi.
ankaka
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 03 marca 2004, 00:27

Postprzez Andrzej_ » piątek 19 marca 2004, 09:16

witam, co prawda nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale chcialbym dodac jeszcze jedno pytanie od siebie, poniewaz niechce zakladac osobnego topicu, bo i tak juz jest na forum spory nieład :)
A mianowicie... Skonczylem kurs jakis miesiac temu, zdalem teorie, we wtorek mam praktyke, i chcialbym sobie dokupic dodatkowe godziny, ale w innym OSK niz konczylem kurs. Ktos kiedys napisal ze potrzebne jest okazanie w tym OSK zaswiadczenia o ukonczeniu kursu, ale no wlasnie... nie mam juz tego zaswiadczenia, bo zabrali mi go w MORDzie gdy zapisywalem sie na teorie. Jedyny dokument jaki mam to Zaświadczenie MORDu o przyjeciu mnie na egzamin praktyczny na Punto II itd itd... :)
Czy wystarczy mi takie zaswiadczenie?

Pozdrawiam
Andrzej_
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2003, 11:06

Postprzez ella » piątek 19 marca 2004, 09:30

Czy wystarczy mi takie zaswiadczenie?



TAK
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mila » piątek 19 marca 2004, 09:45

Od 1 kwietnia mieli wprowadzić takie zmiany na egzaminie teoretycznym, ale czy tak będzie czas pokaże... W WORDZIE w Warszawie nic na ten temat narazie nie wiedzą.
Zmiany na placu manewrowym dotyczą tylko egzaminów dla instruktorów i egzaminatorów!!!.
Mila
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 17 marca 2004, 12:29
Lokalizacja: gliwice


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości