Nowy, zielony z obawami ;)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Nowy, zielony z obawami ;)

Postprzez MirekPL » wtorek 02 marca 2004, 18:20

Hej!

Postanowilem sie zapisac sie na prawo jazdy. Nie wiem jak to bedzie, nigdy nie siedzialem za kolkiem, nie wiem czy sie to jakos uda :D (moze to tylko taki lek bo to nowe doswiadczenie czy co). Macie jakies wskazowki co i jak jak sobie dac rade, najgorze to nie wiem jak ruszac, o zmianie biegow nie wspomne (to najgorzej sie obawiam) Warto sobie samemu pocwiczyc tez w wolnych chwilach ?? Doradzcie co mozecie :)
MirekPL
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 02 marca 2004, 17:24

Postprzez miros » wtorek 02 marca 2004, 20:01

wszystkiego sie dowiesz na kursie (jak ruszac, zmieniac biegi itd)

na luzaku sie nauczysz, wkoncu tyle ludzi jezdzi samochodami i oni tez kiedys musieli przystapic do kursu i nauczyc sie jezdzic. nie jestes sam w takie sytuacji.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mara » środa 03 marca 2004, 00:16

Świetnie że się zdecydowałeś. Nie martw się. Dwa miesiące temu też wsiadłam pierwszy raz do samochodu i nie wiedziałam jak mi pójdzie a dziś już "śmigam" a jutro mam egzamin. Instruktor ci wszystko świetnie wytłumaczy. Po za tym na początku bardzo pomagają ze sprzęgłem i spokojnie tłumaczą o co chodzi. To naprawdę wykwalifikowani ludzie. Po trzech godzinach będzie Ok. Spodoba ci się. Powodzenia.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez emuska » sobota 06 marca 2004, 23:21

nie martw sie wogole kazdy kiedys musi zaczac!!!! 8) ja tez na poczatku bylam zielona jesli chodzi o auto ale sie naumialam i prawko mam juz w portfeliku :mrgreen: zycze powodzonka !
bO tO PoLsKa...heh
emuska
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 04 marca 2004, 01:04

Re: Nowy, zielony z obawami ;)

Postprzez ella » piątek 12 marca 2004, 11:13

MirekPL napisał(a):Hej!

Postanowilem sie zapisac sie na prawo jazdy. Nie wiem jak to bedzie, nigdy nie siedzialem za kolkiem, nie wiem czy sie to jakos uda :D (moze to tylko taki lek bo to nowe doswiadczenie czy co). Macie jakies wskazowki co i jak jak sobie dac rade, najgorze to nie wiem jak ruszac, o zmianie biegow nie wspomne (to najgorzej sie obawiam) Warto sobie samemu pocwiczyc tez w wolnych chwilach ?? Doradzcie co mozecie :)


No i co? Zapisałeś się na ten kurs czy zrezygnowałeś? Do odważnych świat należy :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ankaka » piątek 12 marca 2004, 14:12

no mirek to jesteśmy w tej samej sytuacji ja od jutra zaczynam kurs ale tak sie przejełam że od wtorku wertuje kodeks drogowy i udaje mi sie już rozwiązywać pozytywnie testy. Nawet nie wiedziałam że aż tak sie przejme . A co do jazdy samochodem to też mam pewne obawy.
ankaka
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 03 marca 2004, 00:27

Postprzez Hunterus » piątek 12 marca 2004, 21:48

MIREK!! niebuj sie kursu !!kurs to pesta, jak popełnisz błąd to Ci powie co zrobiłeś źle i powie jak zrobić dobrze by pojechac i nie zakwalifikowac samochodu do pojechania głównie na warsztat i do lakiernika :) niechcem Cie straszyć ale na egzaminie tak łatwo nie będzie teraz to kroja ostro, nawet sie liczy dobr wyczucie samochodu :? ja miałem na egzaminie z tym nieco kłopot ale dałem rade ;] jak sie przyłożysz to na egzaminie bądz pewny SIEBIE !! bo "zginiesz" jak sie będzie denerwował to łatwiej sie popełnia błędy ;]
Pifko Furka i Ładna Kobitka
To zupełnie do szczęścia wystarczy :D
Avatar użytkownika
Hunterus
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek 21 października 2003, 11:05
Lokalizacja: Gryfino

Postprzez MirekPL » piątek 12 marca 2004, 22:44

no zapisalem sie :D w poniedzialek zaczynam ;)
MirekPL
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 02 marca 2004, 17:24


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości