Kurs a egzamin.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs a egzamin.

Postprzez kogar » niedziela 14 marca 2004, 21:15

Witam,
mam małe pytanko , moze sie orientujecie, ale dreczy mnie taka srpawa otoz:
Chodze teraz na kursy na prawko - teoria jzu jest zakonczona , mialem dopiero pierwsze jazdy , jednak plan jazd jest tak napiety ze .... pierwsza jazde mialem w piatek , a kolejna ( pierwszy wolny termin) bede miec w poniedzialek 22 marca. Jak tak dlaej pojdzie to wychodiz na to ze jazdy mam raz na tydzien . (na kursie jest ponad 50 osob) i teraz moje pytania :
1. Jak bedzie na egzaminie czy bede mial egzamin jeszcze " po staremu" skoro odbywam kurs " po staremu" czy moze juz bede mial cos z nowego egzaminu. nie wie mczy w kwietniu skoncze jazdy moze w maju jak nie pozniej . i cyz nadal bede mial Egzamin w tym starym trybie ?

jesli byl juz taki temat to sorka
Pozdrawiam . !
oby zdac!
Avatar użytkownika
kogar
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela 14 marca 2004, 20:55
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez Sławek_18 » niedziela 14 marca 2004, 22:16

oj bylo, bylo

Egzamin zdajesz po staremu. Jest jakis czas na takich jak Ty. Jeden instruktor na 50 osob :shock: :shock:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » niedziela 14 marca 2004, 22:18

pierwsza jazde mialem w piatek , a kolejna ( pierwszy wolny termin) bede miec w poniedzialek 22 marca.

Przeciez to jest paranoja mieć jazdy w takich odstępach . Nie możesz zapisać sie od razu na wszystkie jazdy. Może będziesz wtedy miał częściej.
Na egzaminie jak na razie sie nic nie zmienia. To ze zmienia sie szkolenie nie znaczy że cos się zmienia na egzaminie.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kogar » niedziela 14 marca 2004, 23:53

ella napisał(a):
.... To ze zmienia sie szkolenie nie znaczy że cos się zmienia na egzaminie....


troszke zle sie wyraziem .. znaczy sie : chodzi mi o egzamin z jazdy , bo na teorii sie juz zmienia ilosc pytan :x ale chodzi mi glownie o plac.
a co do zapisania sie na wszystkie po koleji to koles nie chce sie zgodzic :|:|:|:| :cry:
owszem po 18 jazdach , PZM bo tam robie prawko zalatwia juz mi date egzaminu itp. Niestety ludize sie wysypali jak ma drozec , niestety ja akurat mam 18 od stycznia a wczesniej kasy nie bylo ;( ....
zobaczy sie , pozyje sie . napewno dam znac co i jak ;)

3mcie sie i sorki za ten temat , skoro juz taki byl ;(
oby zdac!
Avatar użytkownika
kogar
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela 14 marca 2004, 20:55
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez ella » poniedziałek 15 marca 2004, 00:12

Kurs robisz po staremu czyli uczysz sie wszystkich manewrów, więc nie masz sie co martwić. Bo gdyby nawet kiedys coś zmienili to raczej cos ujmą niz dodadzą. Ostatnio rózne chodzą wersje ale nawet instruktorzy nie wiedzą. Z rozporządzenia wynika, że to zasady egzaminów dla instruktorów i egzaminatorów maja się zmienić.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » poniedziałek 15 marca 2004, 00:16

i oby tak było.Chociaż i tak uważam,że egzamin powinien troszeczkę inaczej wyglądać...Ale wydaje mi się,że nie jest najgorzej.Plac da się zdać...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 74 gości