Z PASZPORTEM juz nie można?!?!?!?!?!?!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Z PASZPORTEM juz nie można?!?!?!?!?!?!

Postprzez kamcioch » poniedziałek 08 marca 2004, 20:11

Musze z przykrościa stwierdzić że chodź nasza kochana polska jest piekna i szeroka to jestnak bardzo ale to bardzo pojeb..na:(przekonałem się o tym dziś. A mianowicie dziś po zakończeniu kursu udałem sie odrazu z niezbednymi dokumentami do Wodr'u aby zapisać się na egzamin państwowy. Ale okazał się wielki ZONK, ponieważ aby zapisać sie na egzamin panstwowy musze okazać dowód osobisty (a mam jak narazie tylko paszport)moje zdziwienie było wielke gdy mi to powiedziała pani zza biurka. A więc powiedzcie mi czy trzeba mieć dowód aby zapisac sie na egzamin? czy moze też być paszport? jak to jest u was w miescie ??
kamcioch
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2004, 23:30
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez ezka » poniedziałek 08 marca 2004, 20:23

u mnie paszport wystarczal zarowno do zapisania sie na egzamin jak i do przystapienia do niego. nie wiem czy jakies zmiany weszly...
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez barteks2 » poniedziałek 08 marca 2004, 20:28

Ja jutro na egzamin wybieram się z paszportem.
barteks2
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 14:18

Postprzez kamcioch » poniedziałek 08 marca 2004, 21:22

a kiedy zapisywaliście się na egzaminy? bo moze te przepisy od niedawna weszły? i dajcie odpowieć czy jutro uda wam sie podejść z paszportem z paszportem?
kamcioch
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2004, 23:30
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez ezka » poniedziałek 08 marca 2004, 21:54

na egzamin zapisywalam sie i mialam w grudniu ubieglego roku. wiec jesli cos od stycznia weszlo to moglo mnie nie objac, ale skoro barteks sie zapisal z paszportem i przez styczen i luty nikt nie mial tego problemu co ty(bynajmniej sobie nie przypominam) to chyba nic sie nie zmienilo.
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez to ja » poniedziałek 08 marca 2004, 22:22

Można zapisać się na egzamin z paszportem,ale trzeba mieć przy sobie ważne zaświadczenie o zameldowaniu.Ja zapisywałam się na egzamin z paszportu 11 lutego,a 5 marca byłam na egzaminie też z paszportem i nie było problemów.
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 205 gości