Egzamin praktyczny w czestochowie???

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin praktyczny w czestochowie???

Postprzez Aurora » środa 25 lutego 2004, 20:57

hi :D
kto z was zdawal w cz-wie i moze mi przedstawic sytuacie na egzaminie praktycznym???zaliczylam egzamin teorytyczny w ostatnim roku i chce sie teraz przygotowac do jazdy.boje sie tylko, ze bede miala problemy z jezykiem, bo nie za dobrze mowie po polsku.co mi radzicie??
papa
Aurora
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 lutego 2004, 15:38
Lokalizacja: Hannover

Re: Egzamin praktyczny w czestochowie???

Postprzez ella » czwartek 26 lutego 2004, 11:01

Aurora napisał(a):
zaliczylam egzamin teorytyczny w ostatnim roku i chce sie teraz przygotowac do jazdy.


Egzamin z teorii wazny jest pół roku, po tym terminie musisz jeszcze raz zdawać teorię.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Egzamin z teorii wazny jest pół roku, po tym terminie musisz

Postprzez Aurora » czwartek 26 lutego 2004, 13:13

zdawalam w december ten egzamin, tak ze mam jeszcze mozliwosc zdawac egzamin praktyczny!....ale moj instruktor powiedzial mi ze egzamin teoretyzny jest dwa lata wazny!moze to jest w czestochowie innaczej???niewiem....nikt tutaj jest z cz-wie????
papa
Aurora
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 lutego 2004, 15:38
Lokalizacja: Hannover

Postprzez mostom » czwartek 26 lutego 2004, 19:10

Aurora napisał(a):ale moj instruktor powiedzial mi ze egzamin teoretyzny jest dwa lata wazny!moze to jest w czestochowie innaczej???niewiem....nikt tutaj jest z cz-wie????

To ci twój instruktor bzdur nagadał. Daj mu do poczytania ustawy, żeby innych kursantów nie wprowadzał w błąd.

(Dz. U. Nr 150 z 24 grudnia 2001, poz. 1681) Rozdział 3 pkt 6.
6. Warunkiem przystąpienia do egzaminu praktycznego jest uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu teoretycznego, przy czym od dnia uzyskania tego wyniku nie może upłynąć okres dłuższy niż 6 miesięcy.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez footballspy » środa 03 marca 2004, 09:02

Ja zdawałem wczoraj w Częstochowie i udało się zdać za pierwszym podejsciem. :D :D :D
Pytasz jak wygląda sytuacja na praktycznym (nie za bardzo wiem o co Ci chodzi) . Trzeba zaliczyć plac (łuk + 2 inne manewry) oraz jazdę miejską.

Jeśli chodzi o jazdę w miescie warto zachować dużą ostrożnosc w Alejach na przejsciach dla pieszych. Wiele z nich nie ma sygnalizacji a ponadto z prawej strony stoją zaparkowane samochody i niekiedy nie widać pieszych stojących już na przejsciu. Jest też nietypowe rondo na Mickiewicza na którym cięzko jest prawidłowo zasygnalizować kierunek jazdy. :x No a poza tym to chyba jeżdzi się tak jak w każdym innym miescie. Plusem jest z pewnoscia brak torowisk tramwajowych na drodze.
Pozdrawiam.
footballspy
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa 03 marca 2004, 08:42
Lokalizacja: Częstochowa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości