Jak mam pomóc córce żeby zdała egzamin?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak mam pomóc córce żeby zdała egzamin?

Postprzez Katerina » środa 21 listopada 2018, 19:19

Może ktoś z Was ma pomysł na rozwiązanie takiego problemu? Moja córka (34 lata) podchodziła do egzaminu 10 razy i za każdym razem została oblana. Przyczyną jest stres jaki jej towarzyszy. Lekcji jazd wzięła z 70 albo więcej i już żaden instruktor nie chce jej dawać tych lekcji bo każdy twierdzi, że jeździ jak wieloletni kierowca , nie popełnia żadnych błędów, za kółkiem czuje się pewnie. Każdy z instruktorów twierdzi, że nieczego więcej nie jest jej w stanie nauczyć. Córka dobrze jeździ dopóki nie siada do samochodu z egzaminatorem. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie?
Dodam, że nawet na studiach, na egzaminach nie wpadała w taki stres i skończyła trudne studia z dobrą lokatą, a w tym wypadku stres ją totalnie obezwładnia.
Katerina

Re: Jak mam pomóc córce żeby zdała egzamin?

Postprzez skov » czwartek 29 listopada 2018, 22:45

Jakie są przyczyny wyników negatywnych?
skov

Postprzez gumik » piątek 30 listopada 2018, 07:44

Pomoc psychologiczna. To nie wstyd. Wiekszosc dobrych sportowcow korzysta. Po to zeby właśnie w tym momencie psychika nie zawiodła.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik

Postprzez JAKUB » niedziela 02 grudnia 2018, 13:08

Kupić jej samochód (aby rozwijała się technicznie) i niech zacznie jeździć nielegalnie samodzielnie bez pasażerów i dokumentu prawa jazdy
Po 2 tygodniach takiej jazdy zapisać się na egzamin.
JAKUB

Postprzez LeszkoII » niedziela 02 grudnia 2018, 18:24

Katerina napisał(a):już żaden instruktor nie chce jej dawać tych lekcji bo każdy twierdzi, że jeździ jak wieloletni kierowca , nie popełnia żadnych błędów, za kółkiem czuje się pewnie
Niech poszuka takiego, kto nie prawi komplementów, lecz jest bezwzględny jak egzaminator. Najlepiej gdyby to był instruktor z kilkudziesięcioletnim stażem. Pomijając problem teoretyczny, że nasze prawo nie dopuszcza dawania lekcji testowych poza umową o kurs nauki jazdy, żaden instruktor nie może odmówić świadczenia usługi (w związku z wykroczeniem z art. 138 Kodeksu wykroczeń).
LeszkoII

Powrót do Egzamin na prawo jazdy