nowa z pytaniami

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

nowa z pytaniami

Postprzez sarsur » środa 31 marca 2004, 19:01

Witajcie,

mam kilka pytan i licze na odpowiedz forumowiczow :) Zapisalam sie na kurs i jestem ciekawa po jakim czasie skonczonej czesci teoretycznej, odbywa sie egzamin z tej partii materialu?jestem zielona,jesli chodzi o samochody,wiec chcialabym sie dowiedzic,moze raczej poradzic,w jaki sposob rozplanowac sobie te 20 godzin jazdy,zeby i zdac(byloby super),ale przede wszystkim w miare nauczyc sie jezdzic.Ile godzin w tygodniu pozwoli mi sie przygotwac do egzaminu,zaznaczam,ze kompletnie jestem :mrgreen: w te klocki.I jeszcze...po tescie teoretycznym,jak dluga max moze byc przerwa przed przystapieniem do jazd oraz samego egzaminu .Z gory dziekuje za odpowiedz.

Kasia
Avatar użytkownika
sarsur
 
Posty: 56
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Sławek_18 » środa 31 marca 2004, 20:20

Kurs teoretyczny wazny jest pol roku, sam kurs wazny jest "cale zycie" chyba, ze wprowadza zmiany do KD (tam pisze "na zapas" :P )
Naprawde jest to obojetne moze nie ustawiaj jazd w kazdy dzien bo Ci sie znudzi :P Zalezy tez jak instruktor bedzie mial wolne terminy.
Jaki egzamin? Wewnetrzny ? z teorii ? (nie bardzo kapuje :P ) Jesli macie w osrodku "wewnetrzny" egamin z teorii (taki jak na egzaminie) To dopierok po tym zdanym egzaminie bedziesz uczeszczala na jazdy.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Re: nowa z pytaniami

Postprzez ella » środa 31 marca 2004, 21:06

sarsur napisał(a):Witajcie,

mam kilka pytan i licze na odpowiedz forumowiczow :) Zapisalam sie na kurs i jestem ciekawa po jakim czasie skonczonej czesci teoretycznej, odbywa sie egzamin z tej partii materialu?jestem zielona,jesli chodzi o samochody,wiec chcialabym sie dowiedzic,moze raczej poradzic,w jaki sposob rozplanowac sobie te 20 godzin jazdy,zeby i zdac(byloby super),ale przede wszystkim w miare nauczyc sie jezdzic.Ile godzin w tygodniu pozwoli mi sie przygotwac do egzaminu,zaznaczam,ze kompletnie jestem :mrgreen: w te klocki.I jeszcze...po tescie teoretycznym,jak dluga max moze byc przerwa przed przystapieniem do jazd oraz samego egzaminu .Z gory dziekuje za odpowiedz.

Kasia

Nie bardzo wiem tez o co ci chodzi z ta teoriaa wiec napisze ci od poczatku.
Egzamin teoretyczny państwowy odbywa sie po zakończeniu całego kursu. Dostajesz zaświadczenie w swoim osrodku i idziesz sie zapisac. Jezeli masz jednak egzamin wewnetrzny to odbywa sie on zaraz po skończonej teorii a później sa jazdy.
Jazdy bierzesz tak jak sa wolne terminy. Możesz od razu po teorii możesz troche później Tak jak tobie wygodniej. Ja osobiscie miałam prawie codziennie po dwie godziny albo po jednej. Natomiast odległośc od skończonego kursu do egzaminu zalezy od tego jakie są wolne terminy w twoim WORD. Możesz nawet czekać na egzamin praktyczny około miesiąca. Niewiem czy o to ci akurat chodziło. Resztę napisał ci Sławek

Kurs teoretyczny wazny jest pol roku, sam kurs wazny jest "cale zycie" chyba, ze wprowadza zmiany do KD (tam pisze "na zapas"
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sarsur » środa 31 marca 2004, 21:27

Dokladnie,mam egzamin wewnetrzy i zastanawialam sie, jaka jest odleglosc od zakonczenia kursu teoretycznego do testu teoretycznego,czy idzie sie"z marszu",czy sa to np.2 tygodnie?czy ustala sie to w jakis inny sposob?Jak zrozumialam,po czesci teoretycznej moze byc max 6 miesiecy na powiedzmy "krotki odpoczynek"i wtedy jest ostatni dzwonek na zdanie egzaminu praktycznego i jazdy.ufff...chyba tak? :roll:
Avatar użytkownika
sarsur
 
Posty: 56
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ella » środa 31 marca 2004, 21:35

Jatez na kursie miałam egzamin wewnetrzny. Wyglądało to tak. Na ostatniej lekcji teorii dostalisny jakiś zestaw 18 pytań i je robiliśmy. Były od razu sprawdzane. Ci co nie zdali robili je do skutku ale jeździc mogli od razu po teorii. Przychodzili w wolnej chwili do biura i zdawali aż zdali. Było to po to żeby sie nauczyc testów.
Co do tej drugiej czesci twojego pytania to jest tak. JAk zdasz teorie państwowo to masz 6 miesięcy czasu na zaliczenie praktyki. Jeżeli nie zdążysz musisz zdawać egzamin teoretyczny jeszcze raz.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sarsur » piątek 02 kwietnia 2004, 10:28

Dziekuje serdecznie za odpowiedzi:)
Avatar użytkownika
sarsur
 
Posty: 56
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 18:52
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości