Sygnalizowanie zawracania na małym jednopasmowym rondzie..??

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez mostom » poniedziałek 29 marca 2004, 17:49

to ja napisał(a):No właśnie i to mi się nie podoba.Mam jednak nadzieję,że dzień po świętach po 8 rano nie będzie korków i jakoś uda mi się zdać.A rond już mam dosyć.

Jakbyś mieszkała w Szczecinie to miałabyś dosyć - cała starówka jest zaprojektowana przez jakiegoś francuza w gwiazdę - dletgo rond u nas co nie miara.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » poniedziałek 29 marca 2004, 17:52

Wiesz, ja cały czas mówię o egzaminie, bo niestety kurs przygotowuje głównie pod egzamin.A w okolicy,w której mieszkam jest kilka rond,w okolicach ośrodka, w którym zdaję również.Zobaczymy jak to będzie, jak będę miała prawko i codziennie będę się zmagała z rondami.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mostom » poniedziałek 29 marca 2004, 17:56

to ja napisał(a):Wiesz, ja cały czas mówię o egzaminie, bo niestety kurs przygotowuje głównie pod egzamin.A w okolicy,w której mieszkam jest kilka rond,w okolicach ośrodka, w którym zdaję również.Zobaczymy jak to będzie, jak będę miała prawko i codziennie będę się zmagała z rondami.


Ja też mówię o egzaminie - na egzaminie właśnie na ronda (jako, że ich trochę u nas jest) się wyjeżdża. O ósmej rano po świętach faktycznie może być spokój - ale bardzo dużo zależy od egzaminatora - możesz nie umieć jeździć i zdasz, a możesz świetnie jeździć i egzaminator cię obleje - n.p. za późno będzie mówił ci gdzie masz skręcać - a z tego co widzę to jest na egzaminach nagminne.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » poniedziałek 29 marca 2004, 17:58

Tak, wiem,już raz nie zdałam właściwie przez egzaminatora.Wmówił mi,że zawadziłabym o bramę,a ja jednak zachowałam bezpieczną odległość.On jednak złapał za kierownicę i powiedział,że nie zdałam.Nie kłóciłam się z nim i nie próbowałam się odwołać,bo wiem,że i tak nie wygrałabym z nim.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mostom » poniedziałek 29 marca 2004, 18:01

to ja napisał(a):Tak, wiem,już raz nie zdałam właściwie przez egzaminatora.Wmówił mi,że zawadziłabym o bramę,a ja jednak zachowałam bezpieczną odległość.On jednak złapał za kierownicę i powiedział,że nie zdałam.Nie kłóciłam się z nim i nie próbowałam się odwołać,bo wiem,że i tak nie wygrałabym z nim.

Dlatego powinny być zamontowane kamery w samochodach (tak mogą wmówić wszystko i się nie wygra) - ale to już inna para kaloszy.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » poniedziałek 29 marca 2004, 18:02

Wiem, ja też jestem za tym pomysłem,ale chyba troszkę zboczyliśmy z tematu :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » poniedziałek 29 marca 2004, 21:44

Mówimy oczywiście o teorii, nie o praktyce (bo w szczycie na takich rondach niemożliwością jest tak jeździć).
Należy przed zjazdem poprzedzającym nasz zjazd zjechać na środkowy pas z wewnętrznego, minąc zjazd i pomiędzy tym miniętym zjazdem a naszym zjechać na prawy pas i dopiero z tego pasa możemy zjechać z ronda

Dokładnie to Mostom :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości