[sprzedam] Części samochodowe.

Moderatorzy: ella, klebek

[sprzedam] Części samochodowe.

Postprzez semino » niedziela 07 listopada 2010, 16:37

Firma Semino Auto Części, zajmuje się sprzedażą oryginalnych, nowych bądź używanych części samochodowych. Posiadamy akcesoria do wszystkich marek. Początki naszej działalności sięgają lat 90, to sprawia, że jesteśmy jedną z najstarszych firm branży motoryzacyjnej na rynku śląskim. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem Internetu oraz w siedzibie Naszej firmy, gdzie znajduje się Nasz sklep wraz z zapleczem magazynowym.

http://www.semino.pl - nowy sklep firmy, asortyment jest w trakcie dodawania, jednak posiadamy praktycznie wszystkie części do każdej marki. Gwarantujemy bardzo niskie ceny oraz odbiór paczki do 2 dni!


Zapraszam i zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź email.
semino
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 07 listopada 2010, 16:35

Re: [sprzedam] Części samochodowe.

Postprzez lith » niedziela 07 listopada 2010, 21:27

Praktycznie wszystkie? Niech stracę :)

Ja poszukuję zaślepki/dekla/pokrywki czy jak to się tam nazywa do zamknięcia z tyłu reflektora. Mała, nie pamiętam teraz czy lewa czy prawa. Fiat Albea stary. W normalnej cenie- bo jak mi serwis zaśpiewał to prawie padłem, na allegro widziałem tylko drugą stronę i tak już ponad rok jeżdżę bez :P
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: [sprzedam] Części samochodowe.

Postprzez semino » wtorek 09 listopada 2010, 11:07

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Posiadamy części do wszystkich marek, mamy na prawdę dobrze zaopatrzony magazyn. By przedstawić Wam naszą atrakcyjną ofertę przedstawiam porównanie cen z konkurencją:

http://www.semino.pl/index.php?option=c ... icle&id=59
semino
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 07 listopada 2010, 16:35

Re: [sprzedam] Części samochodowe.

Postprzez semino » poniedziałek 15 listopada 2010, 11:31

Jeżeli jesteście dalej zainteresowani, to mogę polecić filtr oleju, z boscha za 15 zł. Wiecie gdzie szukać.



Pozdrawiamy,


Zespół Semino.
semino
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 07 listopada 2010, 16:35

Re: [sprzedam] Części samochodowe.

Postprzez semino » czwartek 23 grudnia 2010, 12:47

Witam i zapraszam do odświeżonego sklepu www.semino.pl

Posiadamy części do każdej z marek.
semino
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 07 listopada 2010, 16:35


Powrót do Sprzedam auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości