jak to jest z OC ?

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez RadzioS » sobota 20 maja 2006, 21:20

my kupowalismy niedawno nowy samochod i jestem w dowodzie wpisany jako wspolwlascicel - znizki leca na moje konto 8) mamy ubezpieczenie wlasnie w samopomocy i wiekszosc osob z rodziny/znajomi tez tam maja, wiec dziwie sie, ze niektorzy nie znaja tego towarzystwa :P

jako, ze nie mam 26 lat myslalem, ze tata zaplaci wiecej za polise, niz gdybym nie byl wpisany jako wspolwlasciciel. okazalo sie, ze nie ma to roznicy :what:
co ciekawe, gdyby samochod byl na mnie (volvo z 95r, 1.9 td) za ubezpieczenie zaplacilbym 2100zl :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
RadzioS
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek 15 grudnia 2005, 20:43
Lokalizacja: znienacka :P

Postprzez kwito » niedziela 21 maja 2006, 19:30

właśnie mi mówiono że w towarzystwie HDI asekuracja i w HDI samopomoc (z tym że co do asekuracji jestem pewien a co do samopomocy nie na 100%) jest tak że zwyżki współwłaściciela nie doliczają się a składka obliczana jest tylko na pierwszego właściciela :)
tymniemniej ktoś taki jak ja - wiek: 19 lat prawko od kilku m-cy jeśli nie ma na kogo zarejestrować auta nie ma szans na rozsądną stawkę ubezpieczenia...
Obrazek
kat. B - zdane za pierwszym razem 10.03.2006
od 24.02.2008 jeżdżę Trampkiem i jestem z niego dumny :P
Avatar użytkownika
kwito
 
Posty: 517
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2005, 00:32
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości