Jeden kluczyk nie dziala.

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Jeden kluczyk nie dziala.

Postprzez yorki » czwartek 05 października 2017, 12:51

Witam, jak w temacie, jeden kluczyk dziala OK, a drugi kreci, ale motor nie odpala. Podejrzewam, ze immo go nie widzi. (Bateria jest dobra)
Slyszalem, ze jak dostroi sie nowy kluczyk, to jeden z oryginalnych przestaje dzialac. A auto bylo niedawno u mechanika.
Czy spotkal sie ktos z czyms takim?
Autko to Peugeot 1007.
one white wine ;)
yorki
 
Posty: 589
Dołączył(a): niedziela 09 sierpnia 2015, 22:14

Re: Jeden kluczyk nie dziala.

Postprzez kolezankafilizanka » czwartek 05 października 2017, 13:21

yorki napisał(a):Czy spotkal sie ktos z czyms takim?
Autko to Peugeot 1007.


Miałam niedawno sytuację, że rozwaliłam kluczyk (miałam tylko jeden) i zgubiłam immo. W punkcie naprawili kluczyk, zaprogramowali, zrobili dodatkowy klucz i "przydzielili" nowy PIN. Wszystko kosztowało 500 zł (gdyż samo podanie PIN, jak wyjaśnił pan, kosztuje w warsztacie 150 zł).
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jeden kluczyk nie dziala.

Postprzez rpa » czwartek 05 października 2017, 15:48

Na 99% pastylka immo padła i wiele z tym nie zrobisz. Po wymianie baterii wszystko powinno działać, gdyby immo było sprawne. Kluczyki zazwyczaj da się programować na własną rękę, pod warunkiem że posiada się co najmniej jeden w pełni działający. Poszukaj rozwiązania w necie - jak nie zadziała, wtedy będziesz miał pewność, że pastylka jest fizycznie uszkodzona. Więcej konkretów nie podam, bo obecnie siedzę wyłącznie w vagach.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Jeden kluczyk nie dziala.

Postprzez yorki » czwartek 05 października 2017, 18:48

rpa napisał(a):Na 99% pastylka immo padła i wiele z tym nie zrobisz.

kolezankafilizanka napisał(a):Miałam niedawno sytuację, że rozwaliłam kluczyk (miałam tylko jeden) i zgubiłam immo.

Ale dupek ze mnie :oops:
Pastylka nie padła ... tylko została w starej obudowie od kluczyka, którą wymieniałem.
Ale dzięki za wskazanie czego szukać. :spoko:
one white wine ;)
yorki
 
Posty: 589
Dołączył(a): niedziela 09 sierpnia 2015, 22:14


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości