Nowe przepisy, czy warto teraz zaczynać?

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Nowe przepisy, czy warto teraz zaczynać?

Postprzez Trustcio » sobota 29 października 2016, 21:16

Witam! Z góry przepraszam jeśli zły dział. W połowie lutego mam urodziny, już niedługo będę mógł zaczynać robić prawo jazdy i mam odnośnie tego kilka pytań.
1.Czy warto teraz zaczynać? Skoro wchodzą nowe przepisy to pewnie dużo ludzi będzie teraz zaczynać a co za tym idzie pewnie więcej ludzi po prostu nie zda, bo ktoś musi nie zdać :) Ale czy tak rzeczywiście będzie?
2.Jeżeli zacznę się uczyć teraz to pewnie na starych zasadach, a jak będę zdawał egzamin? Nowe zasady też będą mnie tam obowiązywały? Ogólnie na drodze pewnie tak , ale czy na egzaminach? Będę się musiał sam douczyć?
3. Słyszałem ,że będę musiał mieć jakaś "naklejkę" czy coś takiego która będzie oznaczała ,że jestem nowym kierowcom, czy to prawda?Jakie większe zmiany jeszcze wchodzą?
4.Gdybym zaczął teraz to mam ileś tam godzin teorii, po jakimś czasie jazdy, a kiedy mogę zdawać egzamin praktyczny? Czytałem ,że miesiąc wcześniej to około 20 stycznia, co za tym idzie to nowy rok i nowe przepisy już mnie obowiązują?
5.Czy warto czekać i zacząć na początku stycznia?
Z góry przepraszam jak zły dział, i wiem ,że pewnie pytania trochę głupie ale nie wiem gdzie szukać odpowiedzi :)
Trustcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 29 października 2016, 21:00

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości