peugeot 607 automat, nie jedzie

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

peugeot 607 automat, nie jedzie

Postprzez drugonstore » poniedziałek 30 listopada 2015, 16:05

Hej, rankiem po kilku odwiedzonych miejscach zatrzymałem się, ruszyłem i po 250 metrach samochód jakby zerwał bieg? Pokazuje mi, że dostępny jest czwarty, na wyświetlaczu widnieje awaria prnd, ręcznie nic nie daje. Co to ma być i czy jestem w stanie sam coś z tym zrobić?
drugonstore
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 30 listopada 2015, 15:58

Re: peugeot 607 automat, nie jedzie

Postprzez koszmar » poniedziałek 07 grudnia 2015, 07:44

na moje oko twoja skrzynia zrobiła kaputt ale powinieneś się udać do warsztatu, koniecznie wprawnego, żeby powiedzieli czy da się to naprawić czy na pewno nie albo czy się nie opłaca. bo wiesz, naciągnąć każdy może.
koszmar
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 07 grudnia 2015, 06:16

Re: peugeot 607 automat, nie jedzie

Postprzez drugonstore » wtorek 08 grudnia 2015, 21:18

skoro tak to wygląda to chyba będę musiał bo kumpel mi to samo powiedział i wysłał na Widoczną do auto wawer od skrzyń automatycznych. Dam znać jak to się skończy wszystko, póki co jestem już sceptycznie nastawiony ale podobno chłopaki znają się na rzeczy i jak będzie się dało w granicach rozsądku reanimować sprzęt, to to zrobią.
drugonstore
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 30 listopada 2015, 15:58


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości