Auto powyżej 300 koni.

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Auto powyżej 300 koni.

Postprzez ks-rider » wtorek 21 lipca 2015, 22:42

Marcelo napisał(a):Jeździłeś chyba dużym fiatem ze sportowymi kołpakami :lol:.
Gdybyś miał pojęcie to byś coś doradził, a twój cały świat pewnikiem ogrnicza się do jakiegoś padła z l-ką na dachu. Tyle widziałeś ze sportowych aut.
Za 115 tyś można kupić nowego 280- konnego Lepna Cuprę i na chiptuning do 350 koni wystarczy.
Ja natomiast poluję na jakieś auto z niedużym przebiegiem typu audi rs4, BMW m3, lancer evoX itd, ale ty pewnie nie masz nawet pojęcia co to za auta.


Fakt, ze duzym fiatem jezdzilem,











na nauce jazdy.

400 konny doopowoz doopy nie urywa, i absolutnie nie robi na mnie wrazenia !
W obecnym pojezdzie posiadam wspoczynnik 2,11 kg / KM wiec z czym dzieciaku tu wyskakujesz.

Tak jak napisalem w prezerwatywie za oknem wisiales gdy ja mialem M3 czy inne furki. :mrgreen:

Oczywiscie, ze starzy sie nie znaja, bo o furkach ktore podales nikt poza toba nawet nie slyszal :mrgreen:

Fakt nie znam marki LEPNA ,

https://www.google.de/#q=lepna+

czy to chodzi o tako ktore z goowna sobie ulepisz ? :mrgreen: No fachman motoryzacji pierwszej wody jestes, ja przy tobie wysiadam :mrgreen:

Seat i Auto sportowe, no kon by sie usmial :mrgreen:

Zadnemu trolowi ktory jest za glupi aby znalesc samemu nie bede nic doradzal, moze dzieki temu pozyje troche dluzej, zreszta sral go pies, grunt aby osobom trzecim krzywdy nie zrobil.

Zbanujcie tego trola, jednego debila mniej

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Auto powyżej 300 koni.

Postprzez szymon1977 » wtorek 21 lipca 2015, 22:48

A ja potrafie Fabią 1.4 pojechac szybciej niz wiekszosc kierowcow majac 300KM pod maska. Fabia 1.4 to calkiem szybki samochod... tylko trzeba umiec szybko jezdzic. Jak nie umiesz szybko Fabią to tym bardziej nie jezdzj szybko majac 300 KM pod maska.

Nie marnuj kompa na pisanie glupot na Forum - zagraj w NFS.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Auto powyżej 300 koni.

Postprzez Marcelo » wtorek 21 lipca 2015, 23:45

ks-rider napisał(a):400 konny doopowoz doopy nie urywa, i absolutnie nie robi na mnie wrażenia!W obecnym pojezdzie posiadam wspoczynnik 2,11 kg / KM wiec z czym dzieciaku tu wyskakujesz.

To do tego dolicz swój tłusty zad i będziesz tym swoim motorkiem wąchał spaliny tego 400 konnego doopowozu nie tylko na każdym zakręcie ale i na prostej motociołku.
ks-rider napisał(a):Seat i Auto sportowe, no kon by sie usmial

Taki koń jak ty bez pojęcia i rozumu to na pewno.
ks-rider napisał(a):Zbanujcie tego trola, jednego debila mniej
Pewnie jesteś żałosną zakompleksioną instruktorzyną co jej duspko ściska jak wyprzedzi go szybkie auto, a sam onanizuje się do gazetki motoryzacyjnej w nocy.... ŻAL z taką p.i.z.d.ą nawet pisać....
Marcelo
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 21 lipca 2015, 00:01

Re: Auto powyżej 300 koni.

Postprzez gagatek » wtorek 21 lipca 2015, 23:55

O masz kolejny troll
Avatar użytkownika
gagatek
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa 14 lipca 2010, 12:02

Re: Auto powyżej 300 koni.

Postprzez ks-rider » środa 22 lipca 2015, 09:46

Marcelo napisał(a):To do tego dolicz swój tłusty zad i będziesz tym swoim motorkiem wąchał spaliny tego 400 konnego doopowozu nie tylko na każdym zakręcie ale i na prostej motociołku.


No wlasnie doliczylem dletego wyszlo 2,11 a nie 1,44 kg / KM :mrgreen:

1. z tego co wiem to ta Lepna Kupa o ktorej pisales wazy dobre 1300 kg nawet jezeli ja zchip'ujesz to o mocy 400 KM bedziesz mogl sobie pomarzyc a wspolczynnik bedzie jedynie marne 3,25 ( przy zalozeniu 400 KM, przy 280 to 4,64 kg / KM, wiec dzieciaku o czym ty tu dyskutujesz ?

Ja rozumiem, ze szkly podstawowej nie skonczyles ale wytlumacze ci tak abys i ty zrozumial

3 jablka to wiecej niz 2 jablka - masz jeszcze jakies pytania ?

Tam gdzie ta twoja Kupa dostaje zadyszki ja mam jeszcze dwa biegi w zapasie :mrgreen:

Gdybys mial za Grosz pojecia na temat motoryzacji nie pisal bys p i e r d o l !

Z za kmpa jestes kozak ( ktory kozy dyma ) a w realu to Szymao Fabia 1,4 na kazdym winklu i prostej cie objezdza :mrgreen:

P.S.

Wiesz jaka jest miedzynami roznica ?

Mi gdy sie koncza argumenty to nie zaczynam wycieczek osobistych, nie die wyplakac sie do piaskownicy i nie wale opatka po piaskowych bakach :mrgreen:

Tam, gdzie ja bylem 30 lat temu to ty dopiero za 10 lat bedziesz. I nie musisz traktowac kazdego kto udziela sie na polskim Forum jako golodupca, bo moje 3 ostatnie motocykle kosztowaly tnacznie wiecej niz jestes sobie w stanie wyobrazic a zmienilem 3 w ciagu ostatnich 10 lat.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Auto powyżej 300 koni.

Postprzez ks-rider » środa 22 lipca 2015, 16:03

ks-rider napisał(a):
Marcelo napisał(a):To do tego dolicz swój tłusty zad i będziesz tym swoim motorkiem wąchał spaliny tego 400 konnego doopowozu nie tylko na każdym zakręcie ale i na prostej motociołku.


No wlasnie doliczylem dletego wyszlo 2,11 a nie 1,44 kg / KM :mrgreen:

1. z tego co wiem to ta Lepna Kupa o ktorej pisales wazy dobre 1300 kg nawet jezeli ja zchip'ujesz to o mocy 400 KM bedziesz mogl sobie pomarzyc a wspolczynnik bedzie jedynie marne 3,25 ( przy zalozeniu 400 KM, przy 280 to 4,64 kg / KM, wiec dzieciaku o czym ty tu dyskutujesz ?

Ja rozumiem, ze szkly podstawowej nie skonczyles ale wytlumacze ci tak abys i ty zrozumial

3 jablka to wiecej niz 2 jablka - masz jeszcze jakies pytania ?

Tam gdzie ta twoja Kupa dostaje zadyszki ja mam jeszcze dwa biegi w zapasie :mrgreen:

Gdybys mial za Grosz pojecia na temat motoryzacji nie pisal bys p i e r d o l !

Z za kmpa jestes kozak ( ktory kozy dyma ) a w realu to Szymao Fabia 1,4 na kazdym winklu i prostej cie objezdza :mrgreen:

P.S.

Wiesz jaka jest miedzynami roznica ?

Mi gdy sie koncza argumenty to nie zaczynam wycieczek osobistych, nie die wyplakac sie do piaskownicy i nie wale opatka po piaskowych bakach :mrgreen:

Tam, gdzie ja bylem 30 lat temu to ty dopiero za 10 lat bedziesz. I nie musisz traktowac kazdego kto udziela sie na polskim Forum jako golodupca, bo moje 3 ostatnie motocykle kosztowaly tnacznie wiecej niz jestes sobie w stanie wyobrazic a zmienilem 3 w ciagu ostatnich 10 lat.

Edit

Jako znawca nie wchodze na Forum tylko wiem co jest mi potrzebna do szczescia

Jako ZNA F CA musze zakladac temat, bo albo niemam polotu albo za glupi jestem

kolejne dziecko neostrady

na tym koncze, bez odzewu

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości