Usługi godne polecenia.

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Usługi godne polecenia.

Postprzez szerszon » wtorek 25 listopada 2014, 08:31

Chciałem się podzielić wieściami o wszelakiej maści warsztatach samochodowych, które można polecić, aby nie pójść z torbami i mieć dalej popsuty samochód. :twisted:
Oczywiście wątek otwarty. :D
Jeśli chodzi o sprawy mechaniczne, przypadkiem , od roku jeżdżę do warsztatu mieszczącego się w Warszawie Ursus Al.Bzów.Azauto.
W sumie rzecz niemożliwa.
Szybko- nie czeka się godzinami. Umawiam się na godzinę i naprawa , wymiana idzie szybciutko.
Dobrze- jeszcze nie wracałem z reklamacją, a serwisuje w tej chwili dwa samochody.
Tanio- po wizytach w ASO :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Usługi godne polecenia.

Postprzez lith » wtorek 25 listopada 2014, 19:13

To jak ktoś ma jakieś doświadczenia to bym prosił o polecenie blacharza w Gdańsku... ciapa ze mnie i nie zauważyłem gałęzi przy cofaniu po krzakach :mrgreen:
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Usługi godne polecenia.

Postprzez Nata » czwartek 27 listopada 2014, 19:25

To ja polecam w Poznaniu:

1. Auto Serwis DCH, Złotowska 69.

Przede wszystkim indywidualne i uczciwe podejście do klienta, nie ma naciągania na żadne naprawy, wymiany i dodatkowe koszty. Szczególnie ważne jest to dla kobiet, które często są oszukiwane, jako te, które nie znają się na motoryzacji - mam porównanie z innymi warsztatami gdzie jeździłam "na próbę" i chciano mi pół auta wymieniać :mrgreen:
Robota dobrze wykonana, przynajmniej na tyle, na ile jako laik mogę ocenić podczas jazdy (a trochę rzeczy już zrobiłam w tym warsztacie i widzę różnicę między "przed", a "po"), ceny przyzwoite. Jeśli chodzi o czas, to na szybki przegląd umawiam się na konkretną godzinę i jest robiony od ręki, a na naprawy/wymiany odstawiam auto na dłużej.

Dla Pań dodatkowo bonus wizualny - mechanik bardzo miły i przystojny :mrgreen:

2. Auto Klucz Serwice, Tomasz Łojek, Przeźmierowo, Rynkowa 55

Polecam, jeśli chodzi o wszelkie sprawy związane z zamkami, kluczami, itp.
Kurs kat. B - OSK Ekspert (instruktor Filip): 28.07.2012 - 12.10.2012
Egzamin - WORD Poznań: 14.11.2012 - zdany za pierwszym razem
Nata
 
Posty: 107
Dołączył(a): poniedziałek 29 października 2012, 21:41
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości