Gałka na kierownice

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Gałka na kierownice

Postprzez Cinaxyz » piątek 01 sierpnia 2014, 10:46

Dzień dobry, czy ktoś z tutaj obecnych używa gałki na kierownice? Chciałbym zapytać odnośnie wygody użytkowania i śladów pozostawionych na kierownicy? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?
Cinaxyz
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 28 lipca 2014, 17:10

Re: Gałka na kierownice

Postprzez BOLEKlodz » piątek 01 sierpnia 2014, 13:50

W pojazdach budowlanych się ich używa. W takich, które jeżdżą po drogach publicznych - nie.
BOLEKlodz
 
Posty: 326
Dołączył(a): środa 19 stycznia 2011, 17:11

Re: Gałka na kierownice

Postprzez oskbelfer » piątek 01 sierpnia 2014, 17:39

Cinaxyz napisał(a):Dzień dobry, czy ktoś z tutaj obecnych używa gałki na kierownice? Chciałbym zapytać odnośnie wygody użytkowania i śladów pozostawionych na kierownicy? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?



a ta gałka - do czego Ci potrzebna - jesteś inwalidą ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Gałka na kierownice

Postprzez ks-rider » piątek 01 sierpnia 2014, 19:53

Cinaxyz napisał(a):Dzień dobry, czy ktoś z tutaj obecnych używa gałki na kierownice? Chciałbym zapytać odnośnie wygody użytkowania i śladów pozostawionych na kierownicy? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?


Galka na kierownicy jest podobno niesamowita wygoda, zwlascza gdy podczas wypadku wejdzie Ci miedzy Zebra, jezeli koniecznie chcesz ja sobie zamontowac, mozesz sam obciac sobie czy to dlon czy to reke, pojazd traci homologacje i ubezpieczenie.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Gałka na kierownice

Postprzez Cinaxyz » sobota 02 sierpnia 2014, 16:33

ks-rider napisał(a):
Cinaxyz napisał(a):Dzień dobry, czy ktoś z tutaj obecnych używa gałki na kierownice? Chciałbym zapytać odnośnie wygody użytkowania i śladów pozostawionych na kierownicy? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?


Galka na kierownicy jest podobno niesamowita wygoda, zwlascza gdy podczas wypadku wejdzie Ci miedzy Zebra, jezeli koniecznie chcesz ja sobie zamontowac, mozesz sam obciac sobie czy to dlon czy to reke, pojazd traci homologacje i ubezpieczenie.

:wink:

po co mam obcinać sobię ręke skoro już jej nie mam? Tak, mam taki kod w prawie jazdy i dlatego pytam :)
Cinaxyz
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 28 lipca 2014, 17:10

Re: Gałka na kierownice

Postprzez jasper1 » sobota 02 sierpnia 2014, 18:36

Popytaj może tu.
Większa szansa na spotkanie osób mających jakieś doświadczenia w tej kwestii.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Gałka na kierownice

Postprzez ks-rider » sobota 02 sierpnia 2014, 19:38

Cinaxyz napisał(a):po co mam obcinać sobię ręke skoro już jej nie mam? Tak, mam taki kod w prawie jazdy i dlatego pytam :)


To sorry i wyrazy wspolczucia, w tym przypadku polecalbym wizyte u lekarza aby atestowal, ( wiem glupio sie slyszy , zwlaszcza, ze widac ) i w tym przypoadku mozesz sobie bez zadnych problemow ta galke zalozyc, nie chcialem byc zlosliwy, ale nie kazdy kto pyta jest w Twojej sytuacji.

Powodzenia i trzymaj sie

:mrgreen:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Gałka na kierownice

Postprzez Cinaxyz » sobota 02 sierpnia 2014, 21:29

Nic sie nie stało, moglem o tym wspomniec wcześniej i myśle że składana gałka złozona w trakcie dlugiej w miare prostejjazdy <bo mialbym ja do manewrow w miescie> nie bylaby yakim zagrozeniem jak wspomniales ! :)
Cinaxyz
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 28 lipca 2014, 17:10


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości