Bagażnik na narty.

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Bagażnik na narty.

Postprzez banku » środa 26 lutego 2014, 21:10

I skończyło się jednak na Thule. Brałem jeszcze pod uwagę Taurusa, zresztą nawet na ich sklepie wszystko zamówiłem, ale jednak Thule wydaje mi się być pewniakiem. Cały zestaw taki, jaki wskazany wcześniej. Klasyczna baza bagażnikowa, bez boxa, i to musi wystarczyć. Na pewno przez kilka dobrych sezonów z tego będziemy korzystali.
banku
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 12 lutego 2014, 18:25

Re: Bagażnik na narty.

Postprzez ks-rider » środa 26 lutego 2014, 23:20

banku napisał(a):I skończyło się jednak na Thule. Brałem jeszcze pod uwagę Taurusa, zresztą nawet na ich sklepie wszystko zamówiłem, ale jednak Thule wydaje mi się być pewniakiem. Cały zestaw taki, jaki wskazany wcześniej. Klasyczna baza bagażnikowa, bez boxa, i to musi wystarczyć. Na pewno przez kilka dobrych sezonów z tego będziemy korzystali.


Thule ma ta zalete, ze przy sztangach zmieniajac auta dokupujesz tylko koncowki i dalej mozesz uzywac zestawu.

Ja zakupilem Wings'y. tarcza do konca zycia.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Bagażnik na narty.

Postprzez lith » czwartek 27 lutego 2014, 01:50

Jak nie odkręcą na parkingu :D Mi jakiś misiek próbował odkręcić (pusty bagażnik), na szczęscie w połowie coś mu przerwało.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości