wymiana kół... wywarzanie

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez cman » środa 07 kwietnia 2010, 10:28

qwer0 napisał(a):Jak dla mnie, swiadczy to tylko o poziomie intelektualnym posiadaczy BMW :lol:

A myślisz, że poziom intelektualny innych kierowców się czymś różni?
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Postprzez qwer0 » środa 07 kwietnia 2010, 11:13

Ojj no zartowalem przeciez :P

Nie ma znaczenia czy to bedzie BMW, czy cokolwiek innego, to nie jest zalezne od marki pojazdu.

Po prostu jest pewna grupa ludzi, ktorzy maja prawo jazdy, maja samochody i wiedze o nich ni wieksza, ni mniejsza, tylko taka, jaka wchlonely ich mozgi w czasie kursu teoretycznego na prawo jazdy.

Przyklad z internetu (nie wiem czy prawdziwy, ale gdzies widzialem zacytowane) mnie wiecej tak to szlo:
"slyszalam, ze mozna hamowac silnikiem. Gdzie w cinkleciento jest hamulec silnikowy?" :P

Nawet jesli ta sytuacja nie jest prawdziwa, to i tak moze to sluzyc za przyklad, jakich ludzi mozna spodziewac sie na drodze ;)
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
qwer0
 
Posty: 2422
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2008, 20:36
Lokalizacja: Lublin

Postprzez cman » środa 07 kwietnia 2010, 11:23

Obawiam się, że może być nawet bardzo prawdziwa i w dodatku powszechna. Przy wpisywaniu hasła do Google, proponowane są frazy, które są najczęściej wyszukiwane, wystarczy zacząć wpisywać: "jak ham", żeby zobaczyć, że już na drugim miejscu (przynajmniej u mnie - bo to się czasem różni) proponowana jest fraza "jak hamować silnikiem"...
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Postprzez BOReK » środa 07 kwietnia 2010, 16:58

Chyba nawet na tym forum ktoś pytał o przycisk do hamowania silnikiem, i to właśnie w jakimś małym fiacie. ;)
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości