Czy właściciel musi mieć prawo jazdy?

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez jerz » wtorek 03 listopada 2009, 23:51

To normalne praktyki mające na celu maksymalną obniżkę składki za polise, w szczególności dla młodych kierowców. Nic niezwykłego, takie współwłaścicielstwo na ojca i syna  Ale swoją drogą rozglądając się po directach typu link4 czy axa można dostać polisę w rozsądnej cenie i tyczy się to zarówno oc jak i Ac.
Avatar użytkownika
jerz
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 26 sierpnia 2009, 12:53

Postprzez karolina24 » środa 04 listopada 2009, 13:19

mając mamę pracującą w kilku firmach ubezpieczeniowych, dam taką radę- OC warto gdziekolwiek i jak najtaniej, ale z AC w takich wesołych firmach typu link4 trzeba uważać- potem okazuje się,że są takie obwarowania,że głowa małą i z odszkodowania nici- np w linku szkodę do AC musisz zgłosić w ciągu.......... 24 godzin- teraz wyobraź sobie,że przez ten czas np leżysz w szpitalu z rozwaloną głową . i koniec, odszkodowania nie ma :/
karolina24
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela 09 sierpnia 2009, 20:48
Lokalizacja: Siedlce/Konstantynów Łódzki

Postprzez jerz » środa 04 listopada 2009, 17:56

Czytanie OWU przy ubezpieczeniu zarówno oc jak i ac to podstawa, a także obowiązek. Przecież to przez nieczytanie owu potem wychodzi że ktoś jest niezadowlony z kwoty, bądź zdziwiony, że towarzystwo robi jakieś problemu przy wypłacaniu odszkodowania. Ja dokładnie przewertowałem owu przy ac i je zaakceptowałem, gdyż np. nie wyprzedzam pod górke na podwójnej ciągłej.... wszystkie wyłączenia są dla mnie jak najbardziej logiczne i wole jezeli są w taki sposób precyzyjnie zapisane niż lakoniczny pkt. "Używanie pojazdu niezgodnie z przeznaczeniem lub prawem"który ma się odnosić do wyłączeń....
Avatar użytkownika
jerz
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 26 sierpnia 2009, 12:53

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości