Wymiana płynu chłodniczego

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez lled3 » wtorek 24 czerwca 2008, 23:01

cfk napisał(a):nie no wiem o co chodzi, ale nigdy nie wpadlem na to żeby kołowac jakąś inna wode niż normalna kranówke :P chociaż ostatnio zalałem 'gotowe' borygo :D


myslisz ze wymieniajac olej co 10 robiz dobrze :) - ale woda to moze byc kranowka ? :roll:

a do tematu - jak już ktoś nie ma pod ręką demineralizowanej to chociaż przegotowaną :)
Obrazek
lled3
 
Posty: 946
Dołączył(a): wtorek 07 sierpnia 2007, 19:45

Postprzez qwer0 » środa 25 czerwca 2008, 14:14

a do tematu - jak już ktoś nie ma pod ręką demineralizowanej to chociaż przegotowaną Smile

taaaaaaaaaa... i wyjdzie na jedno :P
Osadzi sie ciutke trudno rozpuszczalnych soli wapnia, a reszta i tak zostanie w wodzie :P
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków
Avatar użytkownika
qwer0
 
Posty: 2422
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2008, 20:36
Lokalizacja: Lublin

Postprzez lled3 » środa 25 czerwca 2008, 15:54

qwer0 napisał(a):
a do tematu - jak już ktoś nie ma pod ręką demineralizowanej to chociaż przegotowaną Smile

taaaaaaaaaa... i wyjdzie na jedno :P
Osadzi sie ciutke trudno rozpuszczalnych soli wapnia, a reszta i tak zostanie w wodzie :P


ciutke jak cieutke - zleży jaką masz tą kranówe :)
niewątpliwie najlepsze jest destylowana - ale z dwojga złego mniejszy złem jest ta przegotowana ...
Obrazek
lled3
 
Posty: 946
Dołączył(a): wtorek 07 sierpnia 2007, 19:45

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości