OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez Cyryl » niedziela 23 grudnia 2018, 21:13

mp0011 napisał(a):...wyciągnął w środku miasta przedmiot przypominający broń i wycelował mi w twarz...


no proszę, a mieliśmy już tu jednego z użytkowników opisującego swój powrót ze strzelnicy i deklarującego właśnie takie rozwiązanie konfliktu.

czyży zbieżność?

a tak ma marginesie: to Twoje jeżdżenie rowerem wygląda na jakiś krzyż Pański, bo i co krok kolizja, a i takie sytuacje Ci się zdarzają.
ja przez całe życie nie uzbieram tylu przygód co Ty w rok.
mi kolizja zdarza się (jak policzyłem szacunkowo) raz na 10 lat lub 600 000km (roweru nie liczę, bo jak napisałem jeżdżę nim mało).
czyli aby zaliczyć 10 kolizji musiałbym jeździć 100 lat, trochę to trudne.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co nas dzisiaj zdenerwowało na drodze

Postprzez mp0011 » niedziela 23 grudnia 2018, 21:31

Być może wynika to z faktu, że kierowcy mają gdzieś rowerzystów i ich prawa...?
Pojeździj rowerem po większym mieście, zobaczysz jak to jest...
  • Zakręt - jazda łukiem, niezależnie od jego promienia, nie jest zmianą kierunku jazdy w rozumieniu UPRD, chyba że znaki stanowią inaczej.
  • Jazda Prosto - oznacza w rozumieniu UPRD jazdę bez zmiany kierunku jazdy, niekoniecznie w linii prostej.
mp0011
 
Posty: 2449
Dołączył(a): poniedziałek 23 marca 2015, 01:15

Re: Co nas dzisiaj zdenerwowało na drodze

Postprzez Cyryl » niedziela 23 grudnia 2018, 22:36

może Wrocław nie jest takim dużym miastem, ale jeżdżę, oczywiście jak jest ciepło, bo jestem dużo mniej zaawansowany. jest tyle DdR, że tylko w niewielkim stopniu wjeżdżam na jezdnię, a jeżdżąc na plażówkę, co robię najczęściej w ogóle jeżdżę poza drogami. kilka razy jechałem do pracy na drugim końcu miasta (14km) i przy odrobinie dobrej woli również można jechać poza drogami, ale trzeba kilka minut wcześniej wyjechać.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co nas dzisiaj zdenerwowało na drodze

Postprzez Henq » niedziela 23 grudnia 2018, 22:43

moze panowie czas najwyższy nauczyć się czytać :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości