OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez szymonix » środa 03 października 2018, 19:26

A tak masz zamiar sie przegadywac? Juz nasiąknąłeś tym forum..
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Sytuacja na skrzyżowaniu - jak sie zachować.

Postprzez szymonix » czwartek 04 października 2018, 16:25

Henq napisał(a):kto zmienia pas ruchu?

Ty nie..
Henq napisał(a):brawo ty

Dzięki, ale nie lubię tej sieci. I idioty w reklamach.
Henq napisał(a): ludzie na drogach giną

Ludzie giną wszędzie..
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to żegnam.. Nie produkuj sie dalej.
yorki napisał(a):przenieś wątek do działu "Luźna gadka"

Moderatorzy sa od tego - zgłoś i zaproponuj..
yorki napisał(a):Tutaj rozmawiamy posiłkując się przepisami.

.. i wyzwiskami, bo to takie normalne.
yorki napisał(a):widzę dwa skrzyżowania

Dobrze widzisz..
yorki napisał(a):linię na obrazku sam dorysowałeś

Tak, dorysowałem ją ja, bo nie widziałeś dwóch pasów wcześniej i po to tez, aby zwrócić uwagę na problem w takich miejscach. Wielu uważa, że jak nie ma linii to nie ma dwóch pasów. Sądzę jednak, że tu są.
yorki napisał(a):że kończy się pas prawy to tylko twoje widzimisię.

Może nie widzimisię, ale chciałem właśnie zobaczyć co powiecie, jak można zinterpretować taką sytuację - mówisz o pierwszeństwie tego z prawej ? Nie przekonuje mnie, to raczej dotyczy jezdni z trzema pasami ruchu. Chyba wystarczy początek tego 22.4,końcówka tu nie bardzo ma zastosowanie.
yorki napisał(a):Czyżbyś próbował go wyprzedzić?

Za daleko idziesz.. Prędkości są małe, skrzyżowanie trzy metry od drugiego.. Merolek pojechał jakby zamierzał na tym drugim skręcic w prawo ale sie rozmyslił. Może za dużo bym chciał, ale gdyby przemalować to skrzyzowanko to nie byłoby takich "problemów" .....
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Sytuacja na skrzyżowaniu - jak sie zachować.

Postprzez Henq » niedziela 07 października 2018, 00:01

Widzę że moderacja jakoś nie działa tak jak powinna :eek2: gdzie mój post? :help:
szymonix napisał(a):
Henq napisał(a):kto zmienia pas ruchu?

Ty nie..
autor nagrania olewając znak P-4 również nie :thumb2:

szymonix napisał(a):
yorki napisał(a):Tutaj rozmawiamy posiłkując się przepisami.

.. i wyzwiskami, bo to takie normalne.
:
szymonix napisał(a):Dzięki, ale nie lubię tej sieci. I idioty w reklamach.
:eek2:

szymonix napisał(a):
Henq napisał(a): ludzie na drogach giną

Ludzie giną wszędzie..
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to żegnam.. Nie produkuj sie dalej.
skoro znak P-4 to dla ciebie nic mądrego :wow: to żegnam nie produkuj się dalej, ludzie giną może wszędzie, ale na drogach przez olewających P-4 :help:

szymonix napisał(a):
yorki napisał(a):przenieś wątek do działu "Luźna gadka"

Moderatorzy sa od tego - zgłoś i zaproponuj..
co ma zgłosić? że nie słuchasz mądrzejszych od siebie? - twój wybór nic na siłę :help:

szymonix napisał(a):Tak, dorysowałem ją ja, bo nie widziałeś dwóch pasów wcześniej i po to tez, aby zwrócić uwagę na problem w takich miejscach. Wielu uważa, że jak nie ma linii to nie ma dwóch pasów. Sądzę jednak, że tu są.
cudne dwa pasy widzisz choć nie ma linii musisz malować, ale P-4 nie widać? :wow:

szymonix napisał(a):Może nie widzimisię, ale chciałem właśnie zobaczyć co powiecie, jak można zinterpretować taką sytuację - mówisz o pierwszeństwie tego z prawej ? Nie przekonuje mnie, to raczej dotyczy jezdni z trzema pasami ruchu. Chyba wystarczy początek tego 22.4,końcówka tu nie bardzo ma zastosowanie.
obowiązek poruszania się blisko prawej krawędzi jezdni dotyczy jezdni z trzema pasami ruchu? Jakiś nowy to przepis możesz wskazać z czego to wykopałeś?

szymonix napisał(a):...ale gdyby przemalować to skrzyzowanko to nie byłoby takich "problemów" .....
gdyby autor filmiku się uczył na PJ a nie kupił za czapkę gruszek to wiedział by co to za znak P-4 i nie było by takich problemów :lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Sytuacja na skrzyżowaniu - jak sie zachować.

Postprzez szymonix » poniedziałek 15 października 2018, 12:23

Śmiech na sali.... :wow: :wow:
Henq napisał(a):olewając znak P-4

Oglądamy ten sam film? W którym momencie?
Henq napisał(a):żegnam

To spadaj.. takie proste - nie odpowiadać... zwłaszcza, że nie masz nic madrego do powiedzenia.
Henq napisał(a):nie słuchasz mądrzejszych od siebie?

Chyba nie masz na mysli siebie..
Henq napisał(a): P-4 nie widać?

Zmień płytę i obejrzyj jeszcze raz film z wątku a nie ten - https://www.youtube.com/watch?v=Ocd-Wmads-A
Henq napisał(a):blisko prawej krawędzi

Zmień dostawcę bo chyba ci kit wciska, nie wiesz potem co piszesz i czytasz. :lol:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Sytuacja na skrzyżowaniu - jak sie zachować.

Postprzez szymonix » środa 17 października 2018, 14:34

Dokładnie tego się spodziewałem - nic konkretnego nie umiesz napisać.. Zwykly hejter i populista, jakim cudem jeszcze egzystujesz na "tym" forum to nie wiem. Moderacja to koledzy? :help:
Luteina - mówi ci coś? Zacznij brać zamiast tego syfu co ci wciska dostawca. Linia, a raczej jej resztki to pozostałość po dawnej organizacji ruchu. Została zmieniona a malarz olał drapanie starych sladów. Ale żeby to zrozumieć to trzeba mieć pod deklem co nieco.. :lol:
Nie produkuj sie więcej bo tylko się ośmieszasz taką spostrzegawczością.
A pokazuję ci jak naprawdę łamie się przepisy i jeździ z "tej drugiej strony" P-4, tak , tak - twoi koledzy tak jeżdżą, a pewnie nauczyciela mieli w twojej osobie. Określ się - gdzie szkolisz, na jaką kategorie i jak długo.. :wow:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Sytuacja na skrzyżowaniu - jak sie zachować.

Postprzez Henq » środa 17 października 2018, 18:59

szymonix napisał(a):Dokładnie tego się spodziewałem - nic konkretnego nie umiesz napisać..
Człowieczku ogarnij się P-4 jest konkretna!

szymonix napisał(a):Zwykly hejter i populista, jakim cudem jeszcze egzystujesz na "tym" forum to nie wiem. Moderacja to koledzy? :help:
"Parafrazując klasyka..przepisy durniu"

szymonix napisał(a):Luteina - mówi ci coś? Zacznij brać zamiast tego syfu co ci wciska dostawca.
Maść na ból dupy mówi ci to coś? zacznij używać.

szymonix napisał(a):Linia, a raczej jej resztki to pozostałość po dawnej organizacji ruchu.
Oho kolejny samozwańczy Janusz na drodze :lol: :lol: :lol: Linia jest namalowana pojazd biały zastosował się do niej ty nie! P-4 linia podwójnie ciągła rozdziela pasy ruchu o kierunkach przeciwnych i oznacza zakaz przejeżdżania przez tę linię i najeżdżania na nią
"przepisy durniu"!!!

szymonix napisał(a):Została zmieniona a malarz olał drapanie starych sladów.
Widziałeś że to zmieniał czy jak? czyżby to taki sam geniusz zmieniał jak ty?

szymonix napisał(a):Ale żeby to zrozumieć to trzeba mieć pod deklem co nieco.. :lol:
Dopóki linie widać - obowiązuje w przepisach nic innego nie ma! ale żeby to zrozumieć trzeba mieć coś w główce a nie tylko czapkę na niej nosić :help:

szymonix napisał(a):Nie produkuj sie więcej bo tylko się ośmieszasz taką spostrzegawczością.
"Przepisy durniu" zacznij ich używać właśnie masz dowód, że nie każdy jest tak ograniczony jak ty i jest w stanie jechać prawidłowo, a w razie wypadku januszku zdziwisz się i to grubo jak ci sąd na twoim nagraniu pokaże P-4

szymonix napisał(a):A pokazuję ci jak naprawdę łamie się przepisy
no dokładnie pokazujesz na filmiku - błaźnisz się tylko.

szymonix napisał(a): i jeździ z "tej drugiej strony" P-4, tak , tak - twoi koledzy tak jeżdżą, a pewnie nauczyciela mieli w twojej osobie. Określ się - gdzie szkolisz, na jaką kategorie i jak długo.. :wow:
Tak to bywa jak wujek daje prawo jazdy za kozę :eek2: jeszcze raz "Przepisy durniu":
P-4 linia podwójnie ciągła rozdziela pasy ruchu o kierunkach przeciwnych i oznacza zakaz przejeżdżania przez tę linię i najeżdżania na nią
nie widzę żółtych linii by zwalniały cię z obowiązku stosowania się do P-4
Znając życie i takich jak ty to nawet nie masz pojęcia co to linie żółte :eek2:
Skąd się tacy biorą? już nawet nie chodzi o PJ bo udowodniłeś że kupiłeś albo wujek dał za kozę, ale jakim cudem ty jeszcze egzystujesz?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości