OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez borzy » czwartek 16 lipca 2015, 14:43

Zauważyłem że uprawnienia nabywa się wraz ze zmianą statusu na Info-Car, na "Dokument został zamówiony", tzn. Data na plastiku pokrywa się z tą, przy statusie zamówienia w PWPW.

Ktoś jeszcze potwierdza?
borzy
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 24 czerwca 2015, 12:04

Re: Ile czekaliście na wydanie prawa jazdy

Postprzez terror » czwartek 23 lipca 2015, 22:19

borzy napisał(a):Zauważyłem że uprawnienia nabywa się wraz ze zmianą statusu na Info-Car, na "Dokument został zamówiony", tzn. Data na plastiku pokrywa się z tą, przy statusie zamówienia w PWPW.

Ktoś jeszcze potwierdza?


Uprawnienia tak, będziesz miał. Ale podczas kontroli (oczywiscie w bazie już będziesz) jak nie będziesz miał plastiku przy sobie to licz się z tym, że możesz wrócić lawetą do domu (+50zł mandatu). Chyba, że zostawisz pojazd na poboczu, ew ktoś po niego przyjedzie. Ale to zależy od Policjanta.
PJ: B, C
Avatar użytkownika
terror
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek 26 maja 2015, 23:27

Re: Ile czekaliście na wydanie prawa jazdy

Postprzez bdaro » środa 16 listopada 2016, 12:18

Witam serdecznie. Mam prośbę ponieważ 10listopada tj. tydz. temu zdałem egzamin państwowy. Moje pytanie jest następujące: potrzebuję dowiedzieć się czy jest jakiś wyjątek, aby uzyskać prawo jazdy kat. E do C w trybie przyspieszonym ?? Generalnie jakbym złożył prośbę w Starostwie z pewną przyczyną tj. nagłą pracą od tego weekendu, a dziś otrzymałem dopiero decyzję o wydanie -> to czy będę w każdym przypadku musiał czekać na nowe prawo jazdy do 2tyg.?
Pozdrawiam serdecznie i czekam na rychłą odp.
bdaro
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 16 listopada 2016, 12:05

Re: Ile czekaliście na wydanie prawa jazdy

Postprzez FreekMonika » środa 13 września 2017, 14:15

WORD BYTOM
OSK EVOLUTION

Egzamin teoria + praktyka 01.09.2017
Opłacony tego samego dnia 01.09.2017
Papiery w UM 04.09.2017
Dokument zamówiony 04.09.2017
Dokument do odbioru 13.09.2017

Czekałam 7 dni roboczych :D :lol:
FreekMonika
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 września 2017, 14:01

Re: Ile czekaliście na wydanie prawa jazdy

Postprzez virino92 » wtorek 26 września 2017, 11:56

kolezankafilizanka napisał(a):WORD Wrocław

Zdane 24.10.16, papiery złożone 25.10, prawo jazdy do odbioru 10 listopada. Ponad 2 tyg. przerwy w jeżdżeniu, nikomu nie życzę


Niby czemu? Ja miałam ponad miesiąc przerwy od jazdy przed egzaminem i zdałam za 1 razem, zero błędów. Nie czułam kompletnie braku jazdy przez ten czas. Tak samo było jak odebrałam parę lat temu prawko na kat.A, rok bez jazdy i też nie było problemu później z prowadzeniem po przerwie. Szkoła podstaw nauczyła a prawdziwa nauka zaczyna się tak czy siak dopiero później...


25.09 - złożenie zamówienia na PJ, teraz czekam :wink:
virino92
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 19 września 2017, 18:49

Re: Ile czekaliście na wydanie prawa jazdy

Postprzez kolezankafilizanka » poniedziałek 02 października 2017, 19:26

virino92 napisał(a):Niby czemu? Ja miałam ponad miesiąc przerwy od jazdy przed egzaminem i zdałam za 1 razem, zero błędów. Nie czułam kompletnie braku jazdy przez ten czas. Tak samo było jak odebrałam parę lat temu prawko na kat.A, rok bez jazdy i też nie było problemu później z prowadzeniem po przerwie. Szkoła podstaw nauczyła a prawdziwa nauka zaczyna się tak czy siak dopiero później... :


Gdyż jak słusznie zauważasz, wtedy się zaczyna "prawdziwa nauka", a ja lubię brać byka za rogi. Jeżdżę 10 miesięcy i dalej najlepiej się czuję, jeżdżąc dzień po dniu.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile czekaliście na wydanie prawa jazdy

Postprzez Marcin80 » poniedziałek 09 października 2017, 11:56

ja długo musiałem się przekopywać do jazdy za kółkiem ":)
Marcin80
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 09 października 2017, 11:52


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości