Postulaty zmian

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postulaty zmian

Postprzez Blacksmith » piątek 01 września 2017, 19:55

Sankila rozwaliła system. Bo jak są kamery= brak łapówkarstwa? :wow: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Postulaty zmian

Postprzez waw » piątek 01 września 2017, 21:03

W prawie warto zmienić uprzywilejowanie łamiących przepisy.
Nie powinno być tak, że jadący pod prąd drogą jednokierunkową lub jadący prosto z prawym kierunkowskazem nie będzie uznany winnym ew. zderzenia z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej, a takie sytuacje mają miejsce.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Postulaty zmian

Postprzez szerszon » piątek 01 września 2017, 22:05

jasiek23 napisał(a):A co ma piernik do wiatraka? Rondo to rondo a zwykłe skrzyżowanie to już trochę inna bajka
Niesamowite. A gdzie tak napisali ?
Czy tak ciężko złapać mój tok rozumowania :
Jaki tok rozumowania ?
gumik napisał(a): "tylko taki sposób jest właściwy i kij mnie obchodzi, że dla innych to mało czytelne!".
Szczególnie krótki zjazdowy :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Postulaty zmian

Postprzez Cyryl » piątek 01 września 2017, 23:22

Blacksmith napisał(a):Sankila rozwaliła system. Bo jak są kamery= brak łapówkarstwa? :wow: :lol: :lol: :lol:


jeżeli dzisiejszy system jest tak nieszczelny proponuję eksperyment:
idziesz Blacksmith do dowolnego WORD i za korzyść majątkową zdajesz egzamin np. kat. B+E, C lub D. jeżeli przejdzie bez jazdy lub z jazdą z błędami, oddam Ci kasę. czyli będziesz miał dodatkową kategorię za darmo.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Postulaty zmian

Postprzez sankila » sobota 02 września 2017, 00:13

Blacksmith napisał(a):Sankila rozwaliła system. Bo jak są kamery= brak łapówkarstwa?
Jak są kamery - to można przeanalizować przejazd, czy błędów nie było.
Zależy mi na tym, żeby egzaminator nie sfałszował wyniku egzaminu; a czy on wcześniej weźmie kasę od frajera, który chce sobie nerwy uspokoić, czy nie weźmie - to już nie moja broszka.

Jakby co, to ja mogę przyjmować łapówki za zdanie egzaminu. Gwarantuję, że - gdyby się nie udało - zwracam całą kwotę :lol:
To jak, przyjmujesz propozycję Cyryla?
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Postulaty zmian

Postprzez Blacksmith » sobota 02 września 2017, 09:34

Niestety nie przyjmę. A powód jest prosty... Ja łapówek nie daję i jestem ich przeciwnikiem. Nawet za PRL bym w życiu nie dał. To tak jakby głęboko wierzącemu proponować zakład o podarcie Biblii. Ale ja to ja a inni to inni i łapówkarstwo jest wszędzie.

p.s- No i jeszcze by tego brakowało abym w WORD płacił im coś extra :haha:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Postulaty zmian

Postprzez Cyryl » sobota 02 września 2017, 09:51

Blacksmith napisał(a):...Nawet za PRL bym w życiu nie dał...


w to akurat wierzę, bo w PRL-u nie żyłeś, więc równie dobrze mógłbyś powiedzieć na Marsie lub w mezozoiku też nie dałbym łapówki.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Postulaty zmian

Postprzez gumik » sobota 02 września 2017, 16:41

szerszon napisał(a):Szczególnie krótki zjazdowy :lol:
Szczególnie że niektórzy to nie wiedzą jak po niektórych rondach jeździć. I to jeszcze instruktorzy. :shock: Aaaa! Pewnie takiego ronda nie ma w strefie egzaminacyjnej i nie było omawiane. ;-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Postulaty zmian

Postprzez szerszon » sobota 02 września 2017, 18:21

gumik napisał(a): Szczególnie że niektórzy to nie wiedzą jak po niektórych rondach jeździć. I to jeszcze instruktorzy. :shock: Aaaa! Pewnie takiego ronda nie ma w strefie egzaminacyjnej i nie było omawiane. ;-)
Nie wycieraj sobie mordy instruktorami... :D nie z taką "wiedzą"
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Postulaty zmian

Postprzez Henq » niedziela 03 września 2017, 00:46

gumik napisał(a):
szerszon napisał(a):Szczególnie krótki zjazdowy :lol:
Szczególnie że niektórzy to nie wiedzą jak po niektórych rondach jeździć. I to jeszcze instruktorzy. :shock: Aaaa! Pewnie takiego ronda nie ma w strefie egzaminacyjnej i nie było omawiane. ;-)
A co to znaczy po niektórych rondach jeździć? :eek2: Czyżby znalazł się jakiś geniusz który rozróżnia C-12 od C-12? :mrgreen:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Postulaty zmian

Postprzez gumik » niedziela 03 września 2017, 10:50

Patrz moja stopka. Szerszon w końcu wymiękł i nie podał jak się poprawnie po takim rondzie jeździ.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości