Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez eragon » wtorek 15 sierpnia 2017, 08:36

Kogo pozdrawiasz? Najpierw uciekleś z kraju, dopiero po kilku latach byłeś w stanie zrobić prawko, teraz ci jest nas żal.. Po prostu tylko jedno słowo oddaje nasz stosunek do takich jak ty - spi...alaj i nie wracaj przypadkiem. Nie potrzebujemy irlandzkich cwaniaczków na drogach. Mamy swoich.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez JAKUB » wtorek 15 sierpnia 2017, 10:27

eragon napisał(a):Kogo pozdrawiasz? Najpierw uciekleś z kraju, dopiero po kilku latach byłeś w stanie zrobić prawko, teraz ci jest nas żal.. Po prostu tylko jedno słowo oddaje nasz stosunek do takich jak ty - spi...alaj i nie wracaj przypadkiem. Nie potrzebujemy irlandzkich cwaniaczków na drogach. Mamy swoich.
Hamastwo Laha z Ciebie wylazło.
Ja czuje się pozdrowiony i wzajemnie pozdrawiam.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez eragon » wtorek 15 sierpnia 2017, 11:28

JAKUB napisał(a):czuje się pozdrowiony i wzajemnie pozdrawiam.

Wazeliny nie potrzebujesz ??

P.S. Zanim cos znowu napiszesz to przed kliknięciem "wyslij" przeczytaj.. Zaniżasz i tak fatalny poziom forum..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez eragon » wtorek 15 sierpnia 2017, 12:15

@gumik, to twój post jest nie na temat. Zastanów sie o co ci chodzi.
Jak widac nie tylko mnie się nie podoba system i sposób opowieści o nim zwłaszcza.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez igor32 » wtorek 15 sierpnia 2017, 12:35

[quote="eragon"]Kogo pozdrawiasz? Najpierw uciekleś z kraju, dopiero po kilku latach byłeś w stanie zrobić prawko, teraz ci jest nas żal.. Po prostu tylko jedno słowo oddaje nasz stosunek do takich jak ty - spi...alaj i nie wracaj przypadkiem. Nie potrzebujemy irlandzkich cwaniaczków na drogach. Mamy swoich

Słuchaj, ten wpis pokazał Twój poziom cwaniaka buraka, zapewne jesteś jednym z tych Polskich cwaniaczków za kółkiem, którzy podczas jazdy czują się i uważają za Hołowczyca, a w rzeczywistości potrafią jedynie gębą zabłysnąć. Cóż takiego napisałem że mnie obrażasz człowieku? Napisałem o różnicy w zdawaniu na prawko między Polską a Irlandią, czy to jest lepszy system czy gorszy niech każdy rozstrzygnie sam, każdego prawo. No ale Ty zamiast merytorycznej rozmowyi ewentualnej polemiki na temat systemu zdawania prawka w Eire, zadowoliłeś się niskim poniżaniem na odległość jako anonim, naprawdę gratulację...
igor32
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek 02 stycznia 2012, 20:03

Re: Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez igor32 » wtorek 15 sierpnia 2017, 12:40

JAKUB napisał(a):
eragon napisał(a):Kogo pozdrawiasz? Najpierw uciekleś z kraju, dopiero po kilku latach byłeś w stanie zrobić prawko, teraz ci jest nas żal.. Po prostu tylko jedno słowo oddaje nasz stosunek do takich jak ty - spi...alaj i nie wracaj przypadkiem. Nie potrzebujemy irlandzkich cwaniaczków na drogach. Mamy swoich.
Hamastwo Laha z Ciebie wylazło.
Ja czuje się pozdrowiony i wzajemnie pozdrawiam.

Również pozdrawiam :D
igor32
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek 02 stycznia 2012, 20:03

Re: Jak się zdaje egzamin w Irlandii, kolosalna różnica...

Postprzez JAKUB » wtorek 15 sierpnia 2017, 12:47

@ eragon - robisz za tłumy.
Ilu was jest?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości