Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez Cyryl » czwartek 25 maja 2017, 21:35

jak pogodzisz liberalizację systemu podatkowego a'la JKM z utrzymaniem WORD z budżetu państwa?
jak można to zrealizować: mniejsze podatki i większe świadczenia wobec obywatela?

jeżeli rzeczywiście w Niemczech spędzasz połowę swojego życia, to chyba powinieneś mieć porównanie jakości i warunków kursu oraz egzaminu.
i to zwykle robi się przed, a nie po. to jakbyś ożenił się i po ślubie sprawdzał płeć małżonki.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez Cyryl » piątek 26 maja 2017, 04:40

Blacksmith napisał(a):...Nie podałem nazwisk bo posiadam kulturę...


do tej pory mimo różnicy poglądów też mi się tak wydawało, ale Twój komentarz mojego postu z forum https://www.l-instruktor.pl/ zadaje temu kłam.
stawia to pod znakiem zapytania Twoją ocenę rzekomej "chamskości" egzaminatorów.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez JAKUB » piątek 26 maja 2017, 07:26

Cyryl napisał(a):(...)
stawia to pod znakiem zapytania Twoją ocenę rzekomej(???) "chamskości" egzaminatorów.
"Są psy i psiska
ludzie i ludziska"
(lud.)
Mam kilku takich kolegów, są niereformowalni, bo spełniają "misję".
Uważam, że wiekszą wine ponoszą ps."fachowi" instruktorzy. Jednak jeżeli były uczeń, dziś kierowca zarabia więcej...
"Jaka płaca
Taka praca
" (lud.)
Czekam na zmiany, które jak zwykle ugruntują "chamskie" ps. fachowe zachowania głosząc hasło że:
"Najważniejszy jest człowiek".(lud.)
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez Cyryl » piątek 26 maja 2017, 08:03

JAKUB napisał(a):
Cyryl napisał(a):(...)
stawia to pod znakiem zapytania Twoją ocenę rzekomej(???) "chamskości" egzaminatorów.
"Są psy i psiska
ludzie i ludziska"
(lud.)
Mam kilku takich kolegów, są niereformowalni, bo spełniają "misję".
Uważam, że wiekszą wine ponoszą ps."fachowi" instruktorzy. Jednak jeżeli były uczeń, dziś kierowca zarabia więcej...
"Jaka płaca
Taka praca
" (lud.)
Czekam na zmiany, które jak zwykle ugruntują "chamskie" ps. fachowe zachowania głosząc hasło że:
"Najważniejszy jest człowiek".(lud.)


nie chodzi mi o egzaminatorów, ale jak ich zachowanie ma ocenić osoba nie potrafiąca w dyskusji zachować chociaż odrobiny kultury wobec tych, którzy do tej pory traktowali ją poważnie.
jak możesz się wypowiadać na temat uczciwości jeżeli sam kradniesz?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez Blacksmith » piątek 26 maja 2017, 14:10

Cyryl napisał(a):do tej pory mimo różnicy poglądów też mi się tak wydawało, ale Twój komentarz mojego postu z forum.....

Jeśli według Ciebie to co się dzieje w WORD ma coś wspólnego z szacunkiem dla człowieka to masz rację... wspólnego języka nie znajdziemy.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez oskbelfer » piątek 26 maja 2017, 19:07

Blacksmith napisał(a):Jeśli według Ciebie to co się dzieje w WORD ma coś wspólnego z szacunkiem dla człowieka to masz rację... wspólnego języka nie znajdziemy.


Ze mną pewnie też.

Przychodzi zdający, mówi dzień dobry, uśmiecha się itd..... jest ok.

Przychodzi inny zdający i "drze mordę" - czego może się spodziewać ?

Ja takiego kolesia informuję, że jego postawa i zachowanie utrudniają prowadzenie egzaminu i zadaję mu sakramentalne pytanie - czy mam przerwać ten egzamin. Najczęściej "mordę zamyka" i do końca egzaminu jest spokój.
Zdaje na P lub N.

Blacksmith - gdybyś był u mnie na egzaminie - to co byś powiedział ? Że jestem chamem ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez Cyryl » piątek 26 maja 2017, 20:20

Blacksmith napisał(a):
Cyryl napisał(a):do tej pory mimo różnicy poglądów też mi się tak wydawało, ale Twój komentarz mojego postu z forum.....

Jeśli według Ciebie to co się dzieje w WORD ma coś wspólnego z szacunkiem dla człowieka to masz rację... wspólnego języka nie znajdziemy.


Twój komentarz: "Rozumiesz już (Ty i ta ciemnota Twój idol szerszon) co to jest normalny egzamin na prawo jazdy. Czy w innym języku?"

czy Ty czasem zastanawiasz się co piszesz lub czytasz po napisaniu?
w swojej wypowiedzi nie odniosłeś się do sytuacji w WORD, ale do mnie OSOBIŚCIE w formie jakiej ja nie akceptuję.
w moim języku to się nazywa CHAMSTWO.
Ostatnio zmieniony piątek 26 maja 2017, 20:42 przez Cyryl, łącznie zmieniany 2 razy
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości