Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » sobota 25 marca 2017, 01:29

szerszon napisał(a):Natomiast nie ulega wątpliwości iż PraktykRuchu jest klonem ( tu długa lista) począwszy od pewnego zarządcy dróg chyba z Kostrzynia.
Świadczą o tym poglądy , jake prezentuje jak i umiejętność( ???) unikania konkretów. To już znane...przejrzyj sobie posty aaklona, kombi, sjs...


A poza tym w domu wszyscy zdrowi?
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 25 marca 2017, 08:59

Oczywistym jest,że jesteś klonem. Już chyba w drugim swoim poście pod tym nickiem pozwoliłeś sobie na wycieczkę osobistą. Nikt świeży tak się nie zachowuje.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » sobota 25 marca 2017, 12:48

szerszon napisał(a):Nikt świeży tak się nie zachowuje.

Że świeży, tzn, że nie może się oburzyć na burackie zachowanie?
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » sobota 25 marca 2017, 15:42

Mój apel... NIE kłóćcie się! Zjednoczmy się razem ku zmianie systemu szkolnictwa i egzaminowania kierowców. Bo to jest tak naprawdę najważniejsze. A nie to gdzie zaczyna się a gdzie kończy skrzyżowanie. Jakie to ma znaczenie skoro każdy wie jak jechać po tym skrzyżowaniu?? Na mnie lecą zewsząd gromy bo chcę skończyć z aktualnym egzaminacyjnym nonsensem. A dyskusje o tym czy trawnik zalicza się do skrzyżowania czy nie są uważane za wartościowe. Piszmy wszyscy razem jak jeden mąż do posłów w celu ważnych zmian. W kupie siła. Ja sam dużo już zdziałałem, ale kto wie czy to starczy.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » sobota 25 marca 2017, 16:04

Blacksmith napisał(a):Mój apel... NIE kłóćcie się! Zjednoczmy się razem ku zmianie systemu szkolnictwa i egzaminowania kierowców. Bo to jest tak naprawdę najważniejsze. A nie to gdzie zaczyna się a gdzie kończy skrzyżowanie. Jakie to ma znaczenie skoro każdy wie jak jechać po tym skrzyżowaniu??


I tu się mylisz. Szerszon nie wie, ani co to jest skrzyżowanie, ani jak po nim prawidłowo jeździć.
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » sobota 25 marca 2017, 17:48

Właśnie, Blacksmith.

Silne i zjednoczone środowisko powinno pamiętać o tym, żeby oczyszczać się z czarnych owiec, by być traktowane poważnie. Jeżeli ktoś szerzy dezinformację i udziela rad, przez które można zarobić srogi mandat (w przypadku skrzyżowania - mandat za niestosowanie się do sygnałów dawanych przez osobę kierującą ruchem) to robi instruktorom krecią robotę. Na to nie powinno być zgody.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 25 marca 2017, 17:49

PraktykRuchu napisał(a):Że świeży, tzn, że nie może się oburzyć na burackie zachowanie?
Przepraszam najmocniej, ale po co kłamiesz ? Przecież to ty zacząłeś i za to poleciałeś na urlop.Miałeś "wejście smoka" pod tym nickiem.
STARYSZOFER napisał(a):
I tu się mylisz. Szerszon nie wie, ani co to jest skrzyżowanie, ani jak po nim prawidłowo jeździć.
Miałeś z łatwością udowodnić moje kolejne konto ? Co do meritum to zapraszam do odpowiednich wątków.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » sobota 25 marca 2017, 20:17

szerszon napisał(a):Przepraszam najmocniej, ale po co kłamiesz ? Przecież to ty zacząłeś i za to poleciałeś na urlop

Poleciałem na urlop, bo moderowali akurat twoi kolesie i widać im się nie podobało, że nie pozwalam do siebie pyskować. To, że ty się ostałeś na tym forum wywołało powszechne zdziwienie. Niedługo potem zresztą nastąpiły zmiany personalne w moderacji.

Kłamstwa to akurat twoja domena - patrz: wątek o kierowaniu ruchem... Chociaż zaczynam wierzyć, że nie robisz tego świadomie.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » niedziela 26 marca 2017, 00:45

PraktykRuchu napisał(a):Poleciałem na urlop, bo moderowali akurat twoi kolesie
:lol: :lol: :lol: i dalej są "ci moi kolesie"
i widać im się nie podobało, że nie pozwalam do siebie pyskować.
Poważnie ? Znowu kłamiesz...zacząłeś wypisywać niestworzone rzeczy...nie pozwalałeś sobie , aby PoRD dotarł.
Myślałeś ,że reakcji nie będzie ? Toż to są herezje.No i obraził się... :lol:
To, że ty się ostałeś na tym forum wywołało powszechne zdziwienie.
Tylko tych, co nie potrafili udowodnić swojego stanowiska na podstawie przepisów...no to szukali innego sposobu.Przykro mi...przecież widać jak grubymi nićmi jest to szyte.
Niedługo potem zresztą nastąpiły zmiany personalne w moderacji.
Nikt nie ubył. Doszła jedna osoba.Po co kłamiesz ?
Kłamstwa to akurat twoja domena - patrz: wątek o kierowaniu ruchem...
Możesz wskazać ? Jak na razie to ja ciebie punktuję w braku konsekwencji.
Chociaż zaczynam wierzyć, że nie robisz tego świadomie.
Chcesz mnie sprowokować ? :D Nie masz nic, dlatego nie przejmuję się twoimi pomówieniami. Wystarczy,że ciągle usiłujesz wywołać wojenkę z powodu braku argumentów.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » niedziela 26 marca 2017, 00:54

szerszon napisał(a):
Niedługo potem zresztą nastąpiły zmiany personalne w moderacji.
Nikt nie ubył. Doszła jedna osoba.Po co kłamiesz ?

Czytanie ze zrozumieniem. Nie pisał o tym, że ktoś ubył. Dojście jednej osoby, to również zmiany personalne.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » niedziela 26 marca 2017, 01:21

Poważnie ? W sumie nie powinienem się dziwić...
2. «zastąpienie czegoś czymś»
Kogo zastąpił nowy moderator ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » niedziela 26 marca 2017, 02:07

Oczywiście pomijamy definicję nr 1, żeby udawać, że nie zrobiliśmy z siebie idioty i liczymy, że nikt się nie zorientuje, nie?

1. «fakt, że ktoś staje się inny lub coś staje się inne niż dotychczas»


Skład personalny stał się szerszy niż dotychczas. Jest inny?

Ale znów - nie wiadomo, czy kłamiesz bo chcesz kłamać, czy kłamiesz bo wypierasz coś ze świadomości - jak w przypadku skrzyżowania...
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » niedziela 26 marca 2017, 08:23

Powołaj się jeszcze na kolejne :lol: :lol: :lol: sugerujesz,że poleciałeś, "bo moi kolesie". No to "kolesie" dalej są..i co ? Zmienili się ?
jak w przypadku skrzyżowania...
I po co ta wstawka ? To jest wodolejstwo.Pisałeś o kolesiach skończyłeś na skrzyżowaniu. :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » niedziela 26 marca 2017, 08:35

PraktykRuchu napisał(a):Oczywiście pomijamy definicję nr 1, żeby udawać, że nie zrobiliśmy z siebie idioty i liczymy, że nikt się nie zorientuje, nie?

1. «fakt, że ktoś staje się inny lub coś staje się inne niż dotychczas»


Skład personalny stał się szerszy niż dotychczas. Jest inny?

Ale znów - nie wiadomo, czy kłamiesz bo chcesz kłamać, czy kłamiesz bo wypierasz coś ze świadomości - jak w przypadku skrzyżowania...


Według mnie kłamie z premedytacją na każdym kroku, po to żeby bronić tych swoich bezsensownych idei, w zakresie przekręcania PoRD.
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości