OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez LeszkoII » poniedziałek 08 sierpnia 2016, 11:23

Myślałem że się domyślisz, ale niestety... art. 3. I zdziwiłbyś się, ile orzeczeń opiera się o tą pojemną normę prawną.

A jak jesteś kozak, to mi napisz jaki art. zabrania chlapania ludzi idących chodnikiem poprzez przejeżdżanie przez kałuże?
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Niebezpieczna sytuacja na skrzyżowaniu

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 08 sierpnia 2016, 12:45

LeszkoII napisał(a):...art.3...
Co potwierdza, ze Twoja teoria to nie przepisy a zdrowy rozsadek. Bo zgodnie z PoRD to skrecajacy w prawo z lewego pasa ma prawo zakladac, ze skrecajacy w prawo z prawego pasa bedzie jechal mozliwie blisko prawej krawedzi.

LeszkoII napisał(a):...jaki art. zabrania chlapania ludzi idących chodnikiem poprzez przejeżdżanie przez kałuże?
Nie ma takiego.

LeszkoII napisał(a):...jak jesteś kozak...
Kozaka to akurat Ty odegrywasz stawiajac swoje wlasne przemyslenia na rowni z trescia PoRD.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Niebezpieczna sytuacja na skrzyżowaniu

Postprzez LeszkoII » poniedziałek 08 sierpnia 2016, 15:31

szymon1977 napisał(a):Bo zgodnie z PoRD to skrecajacy w prawo z lewego pasa ma prawo zakladac, ze skrecajacy w prawo z prawego pasa bedzie jechal mozliwie blisko prawej krawedzi.
Nie mieszaj w to przepisów o ruchu prawostronnym. czyżby skręcający z lewego pasa na wlocie powinien zająć prawy pas w trakcie skręcania?? Absurdy wymyślasz. Obaj mają tak pojechać, żeby nie doszło do kolizji a nie powinno dojść wtedy, gdy pojadą tak, jak wcześniej opisałem.

Rozważ swoją (kolejną) teorię przy analogicznym skręcie, tylko że w lewo.
szymon1977 napisał(a):Nie ma takiego.
Art. 3, art. 97 Kodeksu Wykroczeń.
szymon1977 napisał(a):Kozaka to akurat Ty odegrywasz
Nie zauważyłem, żebym pisał cokolwiek bez sensu i w niezrozumiałej, całkowicie niepraktycznej figurze stylistycznej.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Niebezpieczna sytuacja na skrzyżowaniu

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 08 sierpnia 2016, 17:05

LeszkoII napisał(a):Nie mieszaj w to przepisów o ruchu prawostronnym.
Dlaczego? Skrecajac nie jestem w ruchu prawostronnym?

LeszkoII napisał(a):...czyżby skręcający z lewego pasa na wlocie powinien zająć prawy pas w trakcie skręcania?
Nie, ale nie oczekuj, ze bede sie tlumaczyl z Twojego absurdalnego pomysl.

LeszkoII napisał(a):Obaj mają tak pojechać, żeby nie doszło do kolizji...
Marne te Twoje argumenty. Czasem trzeba nawet stanac na zielonym co nie oznacza, ze na zielonym nie wolno jechac.

LeszkoII napisał(a):Rozważ swoją (kolejną) teorię przy analogicznym skręcie, tylko że w lewo.
Nie ma problemu pod warunkiem, ze slowko "skrecac" uzyles w znaczeniu normalnym a nie swoim wlasnym.

LeszkoII napisał(a):Art. 3, art. 97 Kodeksu Wykroczeń.
I dalej ani slowa o chlapaniu. Zadziwiajaca jest systematyka z jaka strzelasz samoboje probujac bronic swojego stanowiska. Bo w tej samej sytuacji, ten sam Sąd, na mocy tego samego art.3., ale na podst. innych dowodow moze stwierdzic, ze chlapanie bylo zasadne bo ominiecie lub zachamowanie przed kaluza byloby zagrozeniem bezpieczenstwa.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Niebezpieczna sytuacja na skrzyżowaniu

Postprzez LeszkoII » poniedziałek 08 sierpnia 2016, 19:37

szymon1977 napisał(a):Nie, ale nie oczekuj, ze bede sie tlumaczyl z Twojego absurdalnego pomysl.
...bo pisałeś coś o "możliwe blisko prawej krawędzi jezdni" :lol: :lol: :lol:
szymon1977 napisał(a):Marne te Twoje argumenty. Czasem trzeba nawet stanac na zielonym co nie oznacza, ze na zielonym nie wolno jechac.
Jak się stukniecie, to znaczy że ktoś zawinił - być może będzie to ktoś, kto źle zrozumiał treść art. 16 ust. 4 uPoRD :lol: Jak miło, że sam sobie gole strzelasz.
szymon1977 napisał(a):Nie ma problemu pod warunkiem, ze slowko "skrecac" uzyles w znaczeniu normalnym a nie swoim wlasnym.
Rozwiniesz tą zagadkową i zasupłaną celowo myśl? Bo jeżeli nie, to wybacz - ale ja nie mam czasu na pierdoły.
szymon1977 napisał(a):I dalej ani slowa o chlapaniu.
To chlap, ale później się nie zdziw jak trafisz na mnie - ochlapanego. Dostaniesz mandat i moje portki do wyprania lub odkupienia.
Nie wszystkie czyny zabronione zostały opisane w prawie w sposób szczególny. Mam nadzieję, że nie jest z Tobą aż tak źle i tylko udajesz "greka", aczkolwiek ostatnio bardziej "kosmitę".
szymon1977 napisał(a):ze chlapanie bylo zasadne bo ominiecie lub zachamowanie przed kaluza byloby zagrozeniem bezpieczenstwa
Masz dostosować swoją prędkość czyli panować nad pojazdem nie tylko po to, żebyś nie wjechał w stodołę ale też żeby nie narazić nikogo na szkodę.

Z R O Z U M I A N O :?:
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości