priv

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

priv

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 22 lutego 2016, 00:45

LeszkoII napisał(a):Już widzę jak biegły z zakresu rekonstrukcji zdarzeń drogowych sięga po PWN, żeby dowiedzieć się co to wyspa, zderzak, hamulec, pedał
Nie bój, nie bój! Jak biegły spotka artystę, który Twoim wzorem za pomocą KW "wykaże", że hamulec to gaz to i po PWN sięgnie.
LeszkoII napisał(a):To jest głupota...
Nie brzmi wiarygodnie osoba, do podważenia kompetencji której wystarczy Wikipedia. Leszko, jesteś laikiem i ignorantem choć kreujesz się na specjalustę rzucając nazwiskami i fachowo brzmiącymi hasłami.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez LeszkoII » poniedziałek 22 lutego 2016, 11:32

szymon1977 napisał(a):jesteś laikiem i ignorantem choć kreujesz się na specjalustę rzucając nazwiskami i fachowo brzmiącymi hasłami.
Przy poziomie niewiedzy, do której się oficjalnie przyznajesz, "kreowanie się na specjalistę" nie jest żadnym wyczynem. Oczywiście nie zauważyłem, żebym się na takiego kreował. To są Twoje słowa, do których trzeba podchodzić "z dużą dozą...." :D To czy i w jakim zakresie jestem specjalistą, niech pozostanie dla mnie i dla mojego zawodu. Jest na tym forum kilku zawodowców, o których mam duże mniemanie.
szymon1977 napisał(a):wystarczy Wikipedia
Człowieku, nie rozśmieszaj mnie :lol: Póki co masz opory przed czytaniem tekstów źródłowych, co do których podałem namiary - gdybyś kiedyś chciał rozszerzyć horyzonty poza Wikipedię, zawsze możesz z nich skorzystać. To samo dotyczy "zasad języka polskiego" (jakoś Ci się nagle telefonik naprawił, niesamowite - to chyba z okazji wzmożonej aktywności w tym wątku).
"Specjalista to ktoś, kto wie wszystko o czymś i nie wie nic o czymkolwiek innym. W miarę postępów specjalizacji, to w końcu specjalista będzie to ktoś taki, kto wie wszystko o niczym i nie wie niczego o wszystkim" - śp. Józef Kossecki
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 22 lutego 2016, 11:54

LeszkoII napisał(a):...gdybyś kiedyś chciał rozszerzyć horyzonty poza Wikipedię...
Choć horyzonty mam znacznie szersze to Wikpedia wystarczy aby wykazać, że Twoje doszukiwanie się w KW znaczenia określeń w PoRD użytch celem naciągnięcia PoRD do Twoich zasad, które z literalną treścią PoRD się rozmijają i tylko dlatego, że Twoje zasady się z literalną treścią PoRD rozmijają sprzeczne jest z zasadami języka prawnego i wykładni prawa.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości