Cuchnąca sprawa

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Cuchnąca sprawa

Postprzez cipek » sobota 28 listopada 2015, 19:24

Dzień Dobry.
Chciałbym opisać przykre zdarzenie które negatywnie rzutowało na mój przebieg egzaminu na prawo jazdy na prawo jazdy. Otóż w dniu wczorajszym próbowałem ponownie zdać egzamin praktyczny na kat. B. Obsługa pojazdu przebiegła bez zarzutu, podobnie jak plac manewrowy. Gdy wyjechaliśmy na miasto po pewnym czasie zacząłem coraz bardziej czuć woń przypominającą zapach długo nie sprzątanej toalety w supermarkecie. Na początku myślałem że może ja lub egzaminator w coś wdepnął. Jednak gdy chciałem się podrapać po plecach odkryłem coś strasznego. Tapicerka na siedzeniu była mokra,od razu zrozumiałem że był to mocz mojego poprzednika, który najwyraźniej z silnego wrażenia popuścił w spodnie najprawdopodobniej w wyniku silnego stresu. Ja ponieważ miałem grube spodnie z początku nic nie poczułem. Miałem zamiar zgłosić to egzaminatorowi, który coraz bardziej zaczynał się na mnie dziwnie patrzeć. W wyniku silnego stresu nie ustąpiłem pierwszeństwa na przejściu dla pieszych i zakończyłem egzamin z wynikiem negatywnym. Gdy egzaminator chciał się przesiąść od razu spostrzegł że fotel jest wilgotny. Zapytał się co to ma znaczyć. Próbowałem mu wyjaśnić że to najprawdopodobniej osoba która wcześniej zdawała po prostu się zsikała na fotelu. Zapytał się dlaczego tego wcześniej nie zgłosiłem. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą że nic wcześniej nie czułem. Było mi wstyd. Na moich jasnych spodniach z tyłu była duża mokra plama. Niestety egzaminator nie dał mi więcej dojść do słowa. Stwierdził że to ja się zlałem w spodnie. Mówił że będę płacił za wymianę tapicerki. Powiedział również że on nie będzie wracał tak zanieczyszczonym samochodem i że wezwie pomoc drogową za którą też będę płacił. Ja nie chcąc dalej go słuchać po prostu uciekłem z stąd.
Mam więc parę pytań: Czy rzeczywiście WORD może mnie obciążyć za wymianę tapicerki i holowanie samochodu egzaminacyjnego? Gdzie próbować zdać ten przeklęty egzamin na prawo jazdy, ponownie w tym samym WORDzie czy może gdzieś indziej? A może pisać odwołanie że z powodu złego stanu samochodu nie byłem w stanie pozytywnie ukończyć egzaminu? Liczę na jakąś pomoc w tych sprawach. Pozdrawiam.
cipek
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 października 2015, 18:31

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości