OSK "ŚLIMAK" oś Albertyńskie polecam goraco

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OSK "ŚLIMAK" oś Albertyńskie polecam goraco

Postprzez BEATA1980 » czwartek 11 czerwca 2015, 20:23

Witam serdecznie . Mój mąż sprawił mi na gwiazdkę woucher na prawo jazdy kat b . Wybrał szkołę w której On się uczył nauki . Prawda po ukończonym kursie zdał egzaminy za pirwszym razem. OSK Ślimak to wzorowo przygotowani instruktorzy . Właściciel ośrodka pomógł załatwić mi wszystkie sprawy formalne. Dość szybko zaczęłam swój upragniony kurs . Bardzo się stresowałam ale jak zaczęłam jazdy samochodem z przemiłym instruktorem Panem Pawłem Lubach to od razu przekonałam się że nie wygląda to aż tak źle. W ośrodku panuje bardzo miła atmosfera. Instruktorzy są wyszkoleni na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o umawianie godzin jazdy są bardzo elastyczni. Dopasowywali się do moich godzin pracy. Ogólnie oceniam ośrodek ten na ocenę bardzo dobrą a nawet wzorową .Parę dni temu po ukończonym pozytywnie egzaminie teoretycznym w krakowskim MORD podeszłam do egzaminu praktycznego . Oczywiście nie mogło być inaczej zdałam go za pierwszym razem. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim z OSK Ślimak za profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Teraz czekam na odbiór prawa jazdy i ruszam na drogę nie bojąc się bycia uczestnikiem ruchu drogowego . Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam .

Pozdrawiam Beata
BEATA1980
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 11 czerwca 2015, 20:14

Re: OSK "ŚLIMAK" oś Albertyńskie polecam goraco

Postprzez BEATA1980 » czwartek 11 czerwca 2015, 22:22

OSK mieści sie w Krakowie na osiedlu Albertyńskim. Polecam jeszcze raz
BEATA1980
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 11 czerwca 2015, 20:14


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości