OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez TOKARSKA » czwartek 02 kwietnia 2015, 11:48

Zdawała wczoraj, ale niestety nie zdałam, brakło mi 5 punktów :/
Pytania jakie pamiętam to:
1.(Filmik) Wyjeżdża na drogę osoba na wózku inwalidzkim, która nie patrzy się w Naszą stronę i pytanie było, czy w tej sytuacji, mogę użyć sygnału dźwiękowego ? Odp. NIE
2.(Filmik) Mam skrzyżowanie, na którym nie ma żadnych znaków, ja skręcam w lewo, a rowerzysta na wprost nas jedzie prosto. Czy w tej sytuacji będzie miał pierwszeństwo rowerzysta ? Odp. TAK
3.Było pytanie o lekach. Czy powinnam się dowiedzieć, czy leki spożywane przeze mnie, będą miały jakiś uboczny skutek na moją jazdy. Odp. TAK
4.(Filmik) Idzie pieszy po lewej stronie, który się zatacza, a przede mną jedzie samochód. Pytanie, czy w tej sytuacji powstrzymasz się od manewru wyprzedzania ? Odp. TAK
5.Miałam jeszcze znak śnieżynka i było pytanie, czy za tym znakiem możesz spodziewać się gołoledzi. Odp. TAK
6.Pytanie o policjancie.
7. Jeszcze miała pytanie. Jakie mogą być konsekwencja, zaparkowanego samochodu, bez braku tablic rejestracyjnych. Odp. Samochód może zostać usunięty przez Policje lub inny Organ, na koszt właściciela. Coś takiego, dokładnie nie pamiętam.
Jakby mi się coś jeszcze przypomniało, to będę pisała :)
TOKARSKA
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 02 kwietnia 2015, 11:24

Re: Prawo jazdy kat. B a częściowo niepełnosprawna lewa ręka

Postprzez Borys_q » czwartek 02 kwietnia 2015, 12:01

Teraz pytanie - czy podczas egzaminu egzaminator, może żony nie
dopuścić z powodu "dysfunkcji"?


Jeśli żona dostanie orzeczenie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów, to egzaminator nie ma nic do gadania nie jest lekarzem to nie jego robota. Najważniejsze żeby żona znalazła sposób na wykonywanie czynności może trochę koślawo ale w miarę szybko i skutecznie.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości