OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Prawo drogowe - co byście zmienili?

Postprzez LeszkoII » czwartek 11 grudnia 2014, 21:43

ks-rider napisał(a):JAk najszybciej uproscic przepisy tyczace ruchu okreznego oraz autostrady.
Obecnie są uproszczone do maksimum możliwości. Tobie chodziło raczej o skomplikowanie ich...
"Specjalista to ktoś, kto wie wszystko o czymś i nie wie nic o czymkolwiek innym. W miarę postępów specjalizacji, to w końcu specjalista będzie to ktoś taki, kto wie wszystko o niczym i nie wie niczego o wszystkim" - śp. Józef Kossecki
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Prawo drogowe - co byście zmienili?

Postprzez ks-rider » czwartek 11 grudnia 2014, 21:47

LeszkoII napisał(a):
ks-rider napisał(a):JAk najszybciej uproscic przepisy tyczace ruchu okreznego oraz autostrady.
Obecnie są uproszczone do maksimum możliwości. Tobie chodziło raczej o skomplikowanie ich...


No jakos jak widze 183 stron yo tym jak jezdzic po " rondzie " to siory ale nie jestem o tym przekonany, a jak na dodatek mam wrzucic lewy kierunkowskaz to po prostu przerasta to moje horyzonty :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Prawo drogowe - co byście zmienili?

Postprzez szymon1977 » czwartek 11 grudnia 2014, 21:50

Panowie Leszko, Ks-rider - nie róbcie OT!
----
szerszon napisał(a):Czego dotyczy paragraf 37 ?
Szczerze mówiąc takowego nie zauważyłem... ale przyznaję, że nie szukałem. Przeleciałem przez oba podlinkowane przez Ciebie dokumenty na szybko drugi raz ale nie zauważyłem, a jak już wspomniałem na czytanie całości nie mam po prostu czasu. Możesz podać, w którym z dwóch podanych przez Ciebie dokumentów i na której stronie interesujący mnie § 37 się znajduje?

PS. Aby wpisać "§" należy trzymając lewy "Alt" na klawiaturze numerycznej wpisać liczbę "21". Puszczamy "Alt"... TADAM!!! - "§" się pojawia. Pisałem Ci o tym jakiś czas temu. Pisał Ci niedawno jeszcze jeden z forumowych kolegów. Wypadałoby wprowadzić w życie. To nie jest aż tak trudne jak zrozumienie treści PoRD.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

OT

Postprzez szerszon » czwartek 11 grudnia 2014, 22:02

Nie rób OT szymonie na temat pisania słownie "paragraf". Lubie tak, bo trafiają sie osobniki, które nie odrózniają artykułów od paragrafów.
W obu dokumentach :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Prawo drogowe - co byście zmienili?

Postprzez ks-rider » czwartek 11 grudnia 2014, 23:29

szymon1977 napisał(a): Ks-rider - nie róbcie OT!


Siory, ze pytam, a kim Ty jestes ze zwracasz mi uwage ?

Wypowiedzialem sie w temacie, Leszko nawiazal wiec .....

Nie pasi, nie czytaj. Jezeli moderator bedzie uwazal, ze jest OT to usunie.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Prawo drogowe - co byście zmienili?

Postprzez szymon1977 » piątek 12 grudnia 2014, 01:38

szerszon napisał(a):Lubie tak, bo trafiają sie osobniki, które nie odrózniają artykułów od paragrafów.
W obu dokumentach
No właśnie, ktoś tu czegoś nie rozróżnia, ewentualnie podlinkować nie potrafi. U mnie jeden z dokumentów kończy się na §4, drugi zaledwie na §3. A tu taki kwiatek:
szerszon napisał(a):Czego dotyczy paragraf 37 ?
Możesz sprecyzować w którym z dokumentów i na której stronie ten tajemniczy "paragraf 37" się znajduje? Nawet na tak proste pytanie wprost odpowiedzieć nie potrafisz?
-----
ks-rider napisał(a):Wypowiedzialem sie w temacie, Leszko nawiazal wiec .....
...więc się rozkręcacie i z ciekawego wątku kolejną jałową dyskusje o rondach robicie.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Prawo drogowe - co byście zmienili?

Postprzez szerszon » piątek 12 grudnia 2014, 07:54

No właśnie, ktoś tu czegoś nie rozróżnia, ewentualnie podlinkować nie potrafi. U mnie jeden z dokumentów kończy się na §4, drugi zaledwie na §3.
To masz problem. Właśnie sprawdziłem i otwiera się normalnie.
Nawet na tak proste pytanie wprost odpowiedzieć nie potrafisz?

Napisałem..
W obu dokumentach

Jeden dotyczy 170, drugi 220...
Nie miej pretensji do mnie, ze ci sprzęt szwankuje.
Sprawa dotyczy znaku C-13 i liczyłem na to,że będzie tu dyskusja merytoryczna, a tu nagle ty sie pojawiłeś :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości