OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez sankila » wtorek 19 maja 2015, 19:24

szerszon napisał(a):Napisałem wymyślony bezmyślnie, a nie wymyślony bezmyslny
A co ja podkreśliłam?
Wymyślić - znaczy: stworzyć coś za pomocą myślenia
bezmyślnie - znaczy: bez udziału myśli
wymyślić bezmyślnie - to stworzyć coś za pomocą myślenia, bez udziału myślenia - niezmiernie oryginalne.

sankila: "Te określenia [kobieta i osoba płci żeńskiej] nie są synonimami,"
szerszon - "Bzdura. Są. tylko nie w języku używanym w PoRD"
Taa, chyba w pedofilskim ...
Można powiedzieć o pięciolatce, że jest osobą płci żeńskiej, bo to określenie dotyczy wyłącznie płci; ale nazwać pięciolatkę "kobietą" - no, sorry!
Pojęcia skręcone koła czy skręt kierownicą są używane w fachowej literaturze dotyczącej techniki jazdy.
A ja przypominam, że to nie jest forum dla fachowców od techniki jazdy, tylko ogólnodostępne i - zgodnie z nazwą - przeznaczone raczej dla początkujących kierowców.

Jeśli nie odpowiada ci poziom użytkowników - masz subforum dla instruktorów. Oni terminologię znają, więc nie będziesz potrzebował 300 stron na przekonanie ich, że masz rację z tymi, tam ... okrągłymi, niejednokierunkowymi. :lol:
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szerszon » wtorek 19 maja 2015, 20:59

sankila napisał(a):A co ja podkreśliłam?
Wymyślić - znaczy: stworzyć coś za pomocą myślenia
bezmyślnie - znaczy: bez udziału myśli
wymyślić bezmyślnie - to stworzyć coś za pomocą myślenia, bez udziału myślenia - niezmiernie oryginalne.
Od razu w pierwszym punkcie masz błąd logiczny. To taki synonim. Można wymyślać bez myślenia. Jeśli nie wierzysz to zerknij w swoje wcześniejsze posty.
Taa, chyba w pedofilskim ...
Nie wiem w jakim środowisku się obracasz. Nic mi do tego...tak więc również nie wiem jakich określeń się używa.
Można powiedzieć o pięciolatce, że jest osobą płci żeńskiej, bo to określenie dotyczy wyłącznie płci; ale nazwać pięciolatkę "kobietą" - no, sorry!
Punkt widzenia w różnych częściach świata. Tu nie podejmuję dyskusji. Z resztą bezsensowną, ponieważ coś usiłujesz udowodnić. Nie wiem co, ale i tak ci się to nie udaje.
A ja przypominam, że to nie jest forum dla fachowców od techniki jazdy, tylko ogólnodostępne i - zgodnie z nazwą - przeznaczone raczej dla początkujących kierowców.

Nawet nie trzeba się odnosić do specjalistów od techniki jazdy. Podobne tematyczne pytania są na zwykła kategorię B. Forum jest tematyczne i używanie słownictwa rodem z piaskownicy jest co najmniej dziwne. Jak chcesz rozmawiać o przepisach ?
Na przykładzie szymona widać co z tego wychodzi.
Początkujący kierowca też powinien wiedzieć, że wymijanie to nie wyprzedzanie, zakręcać to może słoiki itp.
Potem jeden z drugim zdziwiony ,że wyprzedzał na PdP.."przecież jechałem swoim pasem" :lol:
Do tego prowadzi niechlujstwo językowe.
Jeśli nie odpowiada ci poziom użytkowników - masz subforum dla instruktorów. Oni terminologię znają, więc nie będziesz potrzebował 300 stron na przekonanie ich, że masz rację z tymi, tam ... okrągłymi, niejednokierunkowymi.
Twój mi nie odpowiada i nie widzę powodu, aby początkującym kierowcom uświadomić, że piszesz brednie o jednokierunkowej na obwiedni.
Poczułaś się za bardzo z tym pouczaniem , gdzie kto ma pisać. Ogarnij się.
I jeśli masz coś pisać to zauważ,że jest toi wątek o skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, a nie do leczenia twoich kompleksów z powodu miernej wiedzy.
Nie trolluj.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości