Poduszka silnika

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Poduszka silnika

Postprzez Carmella71 » środa 13 maja 2015, 20:10

Witajcie,
Jestem kobietą toteż nie do końca znam się na mechanice, samochodach :) w ostatnim czasie popsuł mi się samochód, stara Skoda Fabia, byłam u mechanika, który zaśpiewał, że do wymiany jest poduszka silnika :-O myślę, że może mnie trochę naciągać bo samochód chociaż głośno i niestabilnie to cały czas jeździł, możecie mi pomoć. Co to jest ta poduszka? I czy jest możliwość samej wymiany poduszki silnika?
Dziękuję z góry :)
Carmella71
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 marca 2014, 16:23

Re: Poduszka silnika

Postprzez NETROLLAND1351 » środa 13 maja 2015, 21:46

Ty nie wnikaj lepiej za bardzo. Co to jest poduszka, tylko oddawaj auto do mechanika czym prędzej:-) kobieta zawsze musi dociekać, nawet, jeśli ta wiedza w praktyce niewiele jej pomoże:-) Jak już się dowiesz, co to jest poduszka, to będziesz potrafiła ją naprawić czy wymienić? Sądzę, że nie bardzo:-) dlatego pojedź, dopóki jeszcze możesz do zakładu i oddaj auto do naprawy:-)
NETROLLAND1351
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 23 marca 2014, 14:32

Re: Poduszka silnika

Postprzez Borys_q » środa 13 maja 2015, 22:34

Poduszka silnika, jak sama nazwa mówi, jest elementem mocującym silnik do karoserii. Auto będzie pracować, coraz bardziej telepać, w końcu biegi ci nie będą wchodzić gdyż skrzynia będzie przesunięta względem normalnego położenia.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poduszka silnika

Postprzez Gussie1002 » czwartek 14 maja 2015, 10:51

tak jak mówią poprzednicy jak nie wiesz co to jest za element to nawet zdobyta wiedza nie spowoduje, że sama ją wymienisz. Wybacz taki mamy klimat i trzeba udać się do mechanika aby to zrobił za Ciebie. Jak mechanik już Ci zdiagnozował co to jest do wymiany to połowa sukcesu za nim.
Gussie1002
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 19 maja 2014, 22:38

Re: Poduszka silnika

Postprzez testuje » czwartek 14 maja 2015, 16:19

A może poszewka na poduszkę się zabrudziła? wypierz i sprawdź czy się poprawiło
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Poduszka silnika

Postprzez HiperTyson99 » czwartek 14 maja 2015, 21:10

Wiesz co wymiana poduszek silnika jest wskazana, gdy samochód ma duży przebieg. Odczujesz symptomy zużycia zarówno w czasie postoju, jak i jazdy swoim autem. Jazda z taką uszkodzoną poduszką jest naprawdę nieprzyjemna i nie ma sensu zbyt długo odciągać tej wymiany. Powinnaś kupić oryginalne poduszki lub zamienniki sprawdzonych firm. Pozdrawiam.
HiperTyson99
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 03 czerwca 2014, 10:29


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości