WORD Sieradz - skandal

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

WORD Sieradz - skandal

Postprzez Tomaszred » wtorek 07 kwietnia 2015, 12:47

Edytowane
Ostatnio zmieniony wtorek 07 kwietnia 2015, 15:09 przez Tomaszred, łącznie zmieniany 1 raz
Tomaszred
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2015, 12:36

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez Makabra » wtorek 07 kwietnia 2015, 13:32

Skoro chcesz o tym napisac, to fajnie by bylo uslyszec tez to nagranie.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez pasqudek » wtorek 07 kwietnia 2015, 13:38

@tomaszred: ok. nalezy pietnowac np. chamskie odzywki, mobbing. jednak z drugiej strony taki artykul/reportaz moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku. zauwaz tez, ze egzaminator ma do czynienia z roznymi ludzmi/sytuacjami.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez Tomaszred » wtorek 07 kwietnia 2015, 13:45

edytowane
Ostatnio zmieniony wtorek 07 kwietnia 2015, 15:09 przez Tomaszred, łącznie zmieniany 1 raz
Tomaszred
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2015, 12:36

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez jasper1 » wtorek 07 kwietnia 2015, 14:26

Tomaszred napisał(a):Nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla piętnowania niedopuszczalnych zachować.

Jakieś problemy z wyrażaniem własnych myśli w języku polskim Panie Dziennikarzu?
W kontekście całej sprawy nijak nie mogę zrozumieć, co autor miał na myśli.

Jeśli chodzi o nagranie jest już szansa, że usłyszycie je w telewizji.

Mam nadzieję, że wkrótce poznam tu datę i godzinę emisji i że będzie to stacja ogólnopolska.

Mam też nadzieję, że autorzy nagrań przedstawili je już Marszałkowi województwa jako organowi nadzorującemu.
Jeśli nagrania nie są zmanipulowane, to przecież takich nagrań powinno być dużo więcej i to w dyspozycji word, i powinny być jak najszybciej zabezpieczone, przed zrobieniem rozgłosu na forach internetowych czy w mediach, w celu podjęcia konstruktywnych działań.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez Tomaszred » wtorek 07 kwietnia 2015, 14:40

Edytowane
Ostatnio zmieniony wtorek 07 kwietnia 2015, 15:10 przez Tomaszred, łącznie zmieniany 1 raz
Tomaszred
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2015, 12:36

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez Makabra » wtorek 07 kwietnia 2015, 14:59

Nikt nikogo nie kryje, to tylko forum internetowe. Ja bym juz teraz chcial teraz uslyszec te nagrania, bo wydaje mi sie ze ta sprawa to ieden wielki znak zapytania.
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez jasper1 » wtorek 07 kwietnia 2015, 15:04

Tomaszred napisał(a): Nie bądźmy naiwni, WORD nie udostępniałby nigdzie własnych materiałów.

Word nie ma nic udostępniać, word ma obowiązek poddania się kontroli Marszałka.
Oczywiście jesteśmy w kontakcie z rzecznikiem policji w tej sprawie. Udzieli on nam niezbędnych instrukcji.

Pozostaje mieć nadzieje, że nie jest to strona w całej sprawie.

Zastanawia mnie to, że (sądząc po powyższych postach) na tym forum panuje raczej tendencja do chronienia skandalicznie zachowujących się egzaminatorów niż do podjęcia działań w celu ich ukarania.

Na tym forum panuje bardzo ograniczone zaufanie do różnych rewelacji osób zdających oraz różnych osób podających się za redaktorów.
Ma ono swoje uzasadnienie w ilości przerobionych tu skarg bez dalszego ciągu w postaci wiarygodnych argumentów. Nawet 'wrzucenie" skanu z arkusza egzaminacyjnego przerasta najczęściej możliwości osób zgłaszających pretensje do sposobu oceny popełnionych błędów.

Z mojego punktu widzenia, jeśli ktoś dysponuje nagraniami z przebiegu dwóch egzaminów z dowodami na niewłaściwe zachowanie egzaminatorów, to ma tak mocny materiał, że nie potrzebuje zbierać plotek na forum.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez Tomaszred » wtorek 07 kwietnia 2015, 15:08

Witam,
Proszę o usunięcie tego tematu. Sprawa zostaje przejęta przez stację ogólnopolską, nasz lokalny oddział wycofuje się z jej prowadzenia. Data emisji materiału, według tego, co mi powiedziano w ciągu 2 tygodni. Tymczasem będę wdzięczny za usunięcie tematu, gdyż nie pojawią się już tutaj żadne dodatkowe szczegóły.

jasper1. Dziękuję za wyjaśnienie, oczywiście rozumiem podejmowany przez Was tryb działania.
Ostatnio zmieniony wtorek 07 kwietnia 2015, 15:12 przez Tomaszred, łącznie zmieniany 1 raz
Tomaszred
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2015, 12:36

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez Tomaszred » wtorek 07 kwietnia 2015, 15:09

Edytowane
Tomaszred
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 07 kwietnia 2015, 12:36

Re: WORD Sieradz - skandal

Postprzez jasper1 » wtorek 07 kwietnia 2015, 15:35

Tomaszred napisał(a):rozumiem podejmowany przez Was tryb działania.

Brzmi co najmniej jak "polityka wewnętrzna" lub "kultura organizacyjna", a "to tylko forum internetowe", jak zauważył słusznie Makabra.
Tu każdy mówi w swoim imieniu, a że często odczucia i sens wypowiedzi są bardzo podobne...
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości