Badania lekarskie-cena

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Badania lekarskie-cena

Postprzez szerszon » środa 24 grudnia 2014, 16:43

Tłoku na warsztatach nie było ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Badania lekarskie-cena

Postprzez oskbelfer » czwartek 25 grudnia 2014, 14:53

mam porównanie ....
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Badania lekarskie-cena

Postprzez JAKUB » sobota 27 grudnia 2014, 19:47

oskbelfer napisał(a):Spoko wyluzujcie :)

Już za parę chwil zacznie brakować instruktorów (a wiem co mówię) - wówczas i stawka dla nich wzrośnie... bo jazda za 10 zł jest żenadą....
Jestem odmiennego zdania. Ta FUCHA dla "mundurowych" nigdy się nie skończy. Właśnie wychodzą z woja nowe ("doświadczone na polach minowych") kadry.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Badania lekarskie-cena

Postprzez phot » niedziela 28 grudnia 2014, 16:20

Hmm moze sie myle ale wedlug mnie:

Kwota 200zl zostala wprowadzona aby zwiekszyc wplywy z podatku = wiekszy jest podatek od 200 niz od 50 zl. A to tak naprawdę ile ktos sobie zarabia czy za co malo kogo interesuje.

Chyba ze jest inaczej to wyprowadźcie mnie prosze z bledu.

A co do drugiego watku ktory sie rozwinal - kiedys kiedy jeszcze myslalem ze bede zajmowal sie tylko instruktorowaniem pochodzilem na rozmowy do kilku OSK - i najpierw bylo maglowanie co Pan potrafi jakie ma kursy jakies jezdzenie po miescie itp itd a pozniej jak dochodzilo do stawki za godzine to bylo: yyyy to nas na Pana nie stac. A moze sie Pan zgodzi za tyle i tyle - odpowiadalem zawsze czy Pani/Pan zgodzil/a by sie pracowac wiecej za mniej;)

I tak oto przestalem byc instruktorem na caly etat;)
phot
 
Posty: 114
Dołączył(a): czwartek 26 czerwca 2008, 18:44

Re: Badania lekarskie-cena

Postprzez oskbelfer » niedziela 28 grudnia 2014, 21:12

JAKUB napisał(a):
oskbelfer napisał(a):Spoko wyluzujcie :)

Już za parę chwil zacznie brakować instruktorów (a wiem co mówię) - wówczas i stawka dla nich wzrośnie... bo jazda za 10 zł jest żenadą....
Jestem odmiennego zdania. Ta FUCHA dla "mundurowych" nigdy się nie skończy. Właśnie wychodzą z woja nowe ("doświadczone na polach minowych") kadry.



trepy wszelkiej maści to zakała środowiska - takie jest moje danie...

jak trep chce pracować to niech nadal siedzi w armii, psiarni albo kryminale..... jedyny szacun, jaki mam to funkcjonariusze PSP - ale tych jest najmniej w gronie osk przynajmniej u mnie...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Badania lekarskie-cena

Postprzez Melka » piątek 02 stycznia 2015, 21:25

:lol: :mrgreen: Najnowsza oferta jednej ze szkół z mojego miasta przy cenie kursu poniżej 1200 :spoko: róbcie tak dalej:


Promocja!!!

OSK ***** funduje badania lekarskie dla kursantów. Aby skorzystać z promocji należy zapisać się na najbliższy kurs, a badania lekarskie w cenie 200 zł otrzymacie gratis.
Melka
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2014, 17:34

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości