Parkowanie na egzaminie państwowym

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Parkowanie na egzaminie państwowym

Postprzez mariusz79 » niedziela 18 marca 2018, 19:25

Witam ;-)
Panowie egzaminatorzy, czy jeśli osoba egzaminowana wykona na egzaminie poprawnie parkowanie, to czy egzaminator może jeszcze raz wykonać kolejne parkowanie, jako zadanie egzaminacyjne?
Chodzi mi o interpretacje zapisu w tabeli nr 7 poz.11. rozporządzenia w sprawie egzaminowania.
"wykonanie jednego z następujących manewrów parkowania..."
A więc tylko jednego, czy co najmniej jednego z trzech wymienionych?
mariusz79
 
Posty: 413
Dołączył(a): piątek 16 kwietnia 2010, 13:01

Re: Parkowanie na egzaminie państwowym

Postprzez szerszon » niedziela 18 marca 2018, 21:29

Jednego z....
Na świecie są dwa rodzaje ludzi: ci, którzy wierzą w ewolucję i ci, których ona ominęła
Największą wadą internetu i portali społecznościowych jest to, że najwięksi kretyni wyszli z podziemia i zyskali możliwość publicznego wyrażania swoich opinii.
Avatar użytkownika
szerszon
 
Posty: 15291
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Parkowanie na egzaminie państwowym

Postprzez wlodix » niedziela 15 kwietnia 2018, 11:00

§ 23. 1. Część praktyczna egzaminu państwowego polega na:

2) wykonaniu, zgodnie z przepisami ruchu drogowego i techniką kierowania pojazdem, w ruchu drogowym zadań
egzaminacyjnych:
a) obejmujących, z zastrzeżeniem § 24 i § 25, co najmniej zadania określone w tabeli:
– nr 7 załącznika nr 2 do rozporządzenia – w zakresie poszczególnych kategorii prawa jazdy,
wlodix
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 21 kwietnia 2012, 20:40


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości