Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez oskbelfer » piątek 15 listopada 2013, 12:50

Odpowiem szybko, bo za bardzo nie mam czasu teraz :)

akurat zakup aut dla wordu to żaden problem , średnia cena wynajmu auta dla ośrodków egzaminacyjnych w ostatnim czasie oscyluje w okolicach 1 zł dziennie...
a jak patrzę na mój word to tam jeździ nie więcej jak 50 % pojazdów ...
zatrudniani byli , oczywiście (sam miałem propozycję ale jakoś mnie nie ciągnęło...) szkoda tylko że tak późno i tak mało...


zakup auta to procedura przetargowa
nie interesują mnie auta za złotówkę - bo po:
1. jest to sprawa śliska --------------------------- przykład chyba Szczecin
2. jest to draństwo wobec osk
3 innych powodów mógłbym jeszcz epewnie wymyślić - ale po ------------------ ustaw o zamówieniach publicznych...................tyle....


oczywiście że filie zabiorą sąsiadom, to nie jest twój problem dopóki taka filia nie pojawi sie w okolicach twojego ośrodka...
a ludzi pojada tam gdzie się zdaje lepiej i łatwiej , a przynajmniej tak sie uważa i tak sie mówi (no niestey na dobry wizerunek wordu trzeba sobie zapracować - wystarczy 1 czy 2 wrednych i chamskich egzaminatorów a opinia o ośrodku leci na łep) - sam widze co się dzieje jak z wrocka uciekają do opola czy kłodzka , a blisko nie jest ...


nie mam problemów, wrecz przeciwnie -- żadna filia mi nie szkodzi, co do egzaminatorów --- zaś bajeczki i opowiadania


masz rację , ale jak te filie zabiorą sąsiadom ze 30 % zdawających to ten word będzie miał wesoło , co zrobi ? zredukuje kadrę ; ja bym zaczął od egzaminatorów na których jest najwięcej skarg , psują dobre imię firmy ...


mnie filie nie szkodzą - wręcz pomagają :)

sam szkoliłeś więc powinieneś pamiętac jak to jest - kursantka dzień wcześniej potrafi zrobił bezbłędnie 30 razy łuk - na drugi dzień na egzaminie wjeżdża w pachołek - faktycznie zachowuje się jakby miała wyjeżdżone 3 godz nie 30 , ale czy tak jest naprawdę ?
od czego to zależy ? wiele czynników na to wpływa , oczywiście stres , niepotrzebny ale nieunikniony ... dużą rolę odgrywa tu jednak egzaminator - wystarczy pierwszy kontakt aby "właściwie" wpłynąc na nastawienie zdającego - a przeciez można po ludzku , z uśmiechem , spróbować rozluźnić sytuację pokazując "ludzką twarz" ... no ale po co się ścierać ...

a ja przestanę biadolić jak już nie będzie na kogo ...jak na razie podejście niektórych egzaminatorów w moim wordzie pozostawie wiele do życzenia...


Sam szkoliłem i wiem jak to jest ------- przychodzi Panienka do mnie jako instruktora i mówi "Upie......, mnie ten sk.........." A ja na to - co sie stało ? ona ---" NIe zatrzymałam się nja STOPIE.......

Jeszcze raz --- skończ biadolić :)


toteż nic by sie nie stało gdyby naprzykład któryś poniedziałęk był wolny za to można by zdawać w sobotę , może tez żle by ni ebyło gdyby większość egzaminowało na 2ej zmianie a nie na 1szej - ludzie nie musieliby zawalać szkoły czy brać urlopów ...
jak ktoś chce zarobić to i płytki będzie w niedzielę układał jak będzie trzeba - ja sam jeżdże codziennie , w sobotę i niedzielę też , a jeżdże bo chcę zarobić , bo lubię - a jak sobie odpuszczę to będę miał mniej klientów bo niektórzy uciekną do konkurencji gdzie będzie szybciej - ale to jest mój wybór , wolny rynek ...


A ja np w poniedizłąek miałbym wolne , mam wtedy czas na skarbówkę, urząd miasta, dentyste do południa ---- bo popołudni ---nawet jak płacę to "kolejki"

Ni ebrałbym wtedy urlopu...

Tylko że to wszystko to taka utopia.............


oskbelfer napisał(a):przez telefon --- nie widze problemu, wpłata na konto, potem zapis.....


no widzisz , czyli się da , a we wrocku sie nie da tylko trzeba d...ę więżć osobiście albo przez upoważnienie ...


Więcd Ci chłopie tłumaczę od samego pocżatku --- masz problem z egzaminatorem X, Y, Z --------- to pisz konkretnie, podobnie z wordem -------- a Ty wylewasz żale na wszystkich............

oskbelfer napisał(a):pozostawiam to bez komentarza - no może taki delikatny... jak instruktor nie potrafi nauczyć przez 30 godzin gdzie są swiatła mijania -- to porażka.....


to nie chodzi o kwestię nauczenia tylko o kwestię podejścia osoby egzaminacyjnej , można się czepiać i uwalić za byle co , ale czy o to chodzi w tym wszystkim ???


Właśnie o kwestie nauczenia chodzi -- takie elementarne sprawy jak 2+2 w matematyce.... a największe nieuki, cfaniaki i chamy ---- maja właśnie problem z głupimi światłami ------------ wiem co mówię...

albo przychodzi gość na kat C i opowiada że światło przeciwmgłowe to stop od ręcznego............ dostaje podpowiedzi i dalej głąb robi to samo, a na koniec jeszcze rzuca mięsem.....

oskbelfer napisał(a):zmiany personalne - dotykają dyrektrów ---------przykład np. Tarnobrzega --zobacz sobie kto był (życiorys) i kto jest (również życiorys)

Na mnie, ani jeden ani drugi życiorys wrażenia nie robi... jeśli będą zmiany - to zaś życiorys na życiorys - nic więcej z tego nie wyniknie...


każda zmiana rodzi nową zmianę , fajnie się kieruję firmą która nie ma problemów finansowych , jak sie wordom filie dobiorą do kursantów to się zacznie szukanie oszczędności ... kto generuje największe koszty dla ośrodków ? egzaminatorzy z uprawnieniami na kilka kategorii , pytanie czy te uprawnienia są wykorzystywane czy płaci się za samo posiadanie ???


Chcę mieć egzaminatorów ze wszystkimi kategoriami, bo robie egzaminy na wszystkie kategorie...

Egzaminator ma podnosić swoje kwalifikacje, więc egzaminatorzy to robią, nikt im tego nie zabroni.

Jaki lekarz lepszy - bez specjalizacji czy ze specjalizacją ?b Zatrudnijmy tylko tych po studiach ?

Nauczyciele w szkole --- od stażysty po profersora oświaty ? To może tylko po studiach, a reszta na bruk ?

Spawacz - z jednym "uprawnieniem" do spawania, czy lepiej by miał wszystkie ? Po co mu uprawnienia - niech spawa jak popadnie....

Policja --- po kiego grzyba komisarze i inspektorzy ------ wystarczą posterunkowi

Wojsko --- wystarczy plutonowy, po co majorów ?

Jelsi pielegniarki - to tylko bez specjalizacji ?

a tak wogóle po co egzaminatorzy -- wystarczyliby instruktorzy ? -------- a może odwrotnie, tatuś uczy córke i sam robi jej egzamin :) ?

a kierowca autobusu ------ pasażer nauczy go jeździić, a egzaminator z kategorią B zrobi mu egzamin :)

Tyle w temacie.... :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez szerszon » piątek 15 listopada 2013, 21:52

Ta Pani na pewno ucieszy sie z otwarcia filii..
http://www.sadistic.pl/kolejny-oblany-e ... 244780.htm
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez wooly » piątek 15 listopada 2013, 22:23

szerszon napisał(a):Ta Pani na pewno ucieszy sie z otwarcia filii..
http://www.sadistic.pl/kolejny-oblany-e ... 244780.htm

Słyszałem o tym WORD Katowice, pani dostała mandat za jazdę bez uprawnień, jeszcze chyba kradzież mienia
[b][b][b]kúrwa JAK MAM USUNĄĆ KONTO Z tego pier dolone go forum??!!!!!!!@$$@@???????????[/b][/b][/b][/color]
wooly
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa 07 października 2009, 11:41
Lokalizacja: СЕКТОР ГАЗА

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez kadziunt » sobota 16 listopada 2013, 11:29

Kurcze już usunięty - a chciałem obejrzeć :(
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez szerszon » sobota 16 listopada 2013, 18:08

Pani sie bulwersowała nad mozliwościa zdania egzaminu w ............WORDzie, a potem czule pożegnała egzaminatora składając mu propozycję z tych do nie do odrzucenia...
Pan Egzaminator w trosce o nastrój Pani stwierdził,ze zapewni jej dokładne badania..
=====================
tu działa ..w poście 1050
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=349023
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez oskbelfer » niedziela 17 listopada 2013, 13:46

Ciekawe co na to znany i szanowany mecenas :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez kadziunt » niedziela 12 stycznia 2014, 21:12

Jak tam u Was wygląda temat filii? Widać jakieś postępy w tworzeniu? Jak dotychczas chyba wiele szumu było a nic za bardzo się nie dzieje w tym temacie?
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez dylek » niedziela 12 stycznia 2014, 21:23

kadziunt napisał(a):Jak tam u Was wygląda temat filii? Widać jakieś postępy w tworzeniu? Jak dotychczas chyba wiele szumu było a nic za bardzo się nie dzieje w tym temacie?


http://pulawy.naszemiasto.pl/artykul/2122716,pulawska-filia-word-powstanie-przy-skladowej,id,t.html
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez kadziunt » poniedziałek 13 stycznia 2014, 17:14

No to widzę że tylko u mnie jest inaczej, Puławy i Inowrocław planuja zaadaptować budynki a u mnie będą budować wszystko od zera :D czyli jeszcze długoooo zejdzie :lol:
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez wooly » poniedziałek 13 stycznia 2014, 21:45

A mnie się obiło o uszy, że Oświęcim ma mały problem z infrastrukturą. Chodzi dokładnie o podwyższone prędkości na drogach dwukierunkowych ;)
[b][b][b]kúrwa JAK MAM USUNĄĆ KONTO Z tego pier dolone go forum??!!!!!!!@$$@@???????????[/b][/b][/b][/color]
wooly
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa 07 października 2009, 11:41
Lokalizacja: СЕКТОР ГАЗА

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez dylek » poniedziałek 13 stycznia 2014, 23:47

wooly - Inowrocław tyż zbyt wolny dla elek :D
http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=18179&r=1

kandziut pytał o nowe...to dokładam :
http://prawo.rp.pl/artykul/1067647.html
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez kadziunt » wtorek 14 stycznia 2014, 18:40

Filię, po małym remoncie, mogę otworzyć w ciągu miesiąca. My jesteśmy gotowi. Muszę to podkreślić, że jest tu przychylność Urzędu Marszałkowskiego. Prawdopodobnie będzie to pierwszy taki oddział w Polsce i chyba jedyny - mówi Tadeusz Kondrusiewicz.


Jak to jedyny, znaczy chodzi mu o to że jedyny Bydgoskiego WORDu czy co?

Szczerze to Panowie w większości miast się chyba spóźnili bo pomysł z filiami był super, ale chyba do wyborów nie zdążą 8)
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez MEL » wtorek 14 stycznia 2014, 20:43

obiło mi się o uszy, że z Inem są problemy także nie cieszmy się zbyt wcześnie
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez kadziunt » poniedziałek 10 lutego 2014, 19:01

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3327329,egzaminy-na-prawo-jazdy-takze-w-oswiecimiu-juz-od-kwietnia,id,t.html

No no się postarali :spoko:

co nieco redaktor przy kolorował - albo nam burmistrz prezydentem został :lol:

a no i to tez ciekawe:
Obecnie na kursach kandydaci na kierowców muszą 70 proc. nauki jazdy odbyć w mieście, w którym zdają egzaminy.
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Powstaną nowe ośrodki egzaminacyjne?

Postprzez rusel » piątek 31 października 2014, 22:55

Filia Kędzierzyn Koźle -zapisy w toku, otwarcie 5 listopad. Przewidywany przerób osób 40-50 dziennie.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości