Czy moge dokupić dodatkowe godziny jazdy w innym OSK?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Czy moge dokupić dodatkowe godziny jazdy w innym OSK?

Postprzez Andrzej_ » wtorek 20 stycznia 2004, 13:22

Czesc,

Zostaly mi ostatnie 2h jazdy. Po skonczeniu kursu, tuz przed samym egzaminem chciałbym sobie dokupic 2h jazdy. Czy moglbym to uczynic w innym OSK niz odbywalem kurs?
Andrzej_
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2003, 11:06

Postprzez ella » wtorek 20 stycznia 2004, 13:30

Możesz, nie ma z tym żadnego problemu.
Powodzenia na egzaminie :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Andrzej_ » wtorek 20 stycznia 2004, 14:21

Hahaha :P
Dzieki za odp. ale mój egzamin czarno widze, oj czarno :D:D
Andrzej_
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2003, 11:06

Postprzez ella » wtorek 20 stycznia 2004, 14:27

mój egzamin czarno widze, oj czarno


dlaczego czarno :?: :?: :?: Wszyscy byliśmy w tej samej sytuacji. Jedni umieli lepiej inni gorzej a wszystko zależy od szczęścia i egzaminatora na jakiego się trafi :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Andrzej_ » wtorek 20 stycznia 2004, 14:28

mam jeszcze jedno pytanie: czy Punto II w Krakowskim MORDzie są na gaz czy na benzyne? Kurs odbywalem na Punto II na gaz, i w porownaniu do Micry na benzyne (jezdzilem na niej z 2h) bylo jak slimak, albo nawet i gorzej. Teraz sie martwie, ze jak na egzaminie dostane taką torpede na benzyne to sie cos stanie zlego :P
Andrzej_
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2003, 11:06

Postprzez Slawek » czwartek 22 stycznia 2004, 12:40

Ella - zapewniam, że nie wszystko zależy od szcześcia i egzaminatora. Może chcesz w ten sposób usprawiedliwić swoje oblane egzaminy?

A co do Andrzeja, to nie przejmuj się - jako początkujący kierowca nawet nie zauważysz różnicy.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » czwartek 22 stycznia 2004, 13:07

Slawek napisał(a):Ella - zapewniam, że nie wszystko zależy od szcześcia i egzaminatora. Może chcesz w ten sposób usprawiedliwić swoje oblane egzaminy?

Pewnie, że kto nie umie ten na pewno nie zda nawet gdyby miał ludzkiego egzaminatora. Nie usprawiedliwiam w ten sposób swojego oblanego egzaminu bo nie mam takiego powodu, żeby się przed kimś usprawiedliwiać jak w szkółce z nieodrobionej lekcji. Sam wiesz co miałam na myśli, może tylko niedokładnie i niejasno to ujęłam.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Andrzej_ » piątek 23 stycznia 2004, 11:20

A co do Andrzeja, to nie przejmuj się - jako początkujący kierowca nawet nie zauważysz różnicy.


No wlasnie pomiedzy Micra na benzyne a Punto na gaz, az nadto zauwarzylem roznice, ale z tym sobie jakos poradze :)
Andrzej_
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2003, 11:06


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości