KATEGORIE - ankieta

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

KATEGORIE - ankieta

Postprzez Mario » niedziela 05 października 2003, 14:50

Witam wszystkich !

Forum obserwuje juz od ponad pol roku, jednak dopiero teraz zdecydowalem sie zalogowac. Tak wiec milo mi jest dolaczyc do Waszego grona.
Mam tez do Was pytanie: Jakie i ktore macie kategorie prawa jazdy ?

Ja mam jak narazie tylko 'B', jednak jak warunki finansowe pozwola, to bede chcial zrobic kat. T oraz C, a takze kursy operatorow maszyn drogowych.

Celowo nie umieszczam ankiety proponowanej przez forum, gdyz za duzo jest kategorii i w zwiazku z tym rubryk w ankiecie, co mogloby doprowadzic do zamieszania.

Wpisujcie jakie i ktore macie kategorie.

Pozdrawiam !
Mario
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 05 października 2003, 14:41
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez miros » niedziela 05 października 2003, 16:35

ja mam kategorie B
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez leila » niedziela 05 października 2003, 18:24

jo tyż B :lol: i nie zanosi się bym wsiadła za kółko Tira :lol: :lol:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Sławek_18 » niedziela 05 października 2003, 19:17

B i rozmyslam nad Prawko na ciezarowe, ale tak mnie przerazaja te wielkie samochody.
:P :P
Witam w szerokim gronie forumowiczow :)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

kategorie

Postprzez grze » niedziela 05 października 2003, 20:11

no ja mam B,C za tydzien zaczynam teorie z E+C a jak beda pieniazki to na wakacjach D robie a jak zrobie to bede mial na T:)))
Avatar użytkownika
grze
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa 25 czerwca 2003, 12:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Slawek » niedziela 05 października 2003, 20:45

Ja mam A i B, a w przyszłości planuję mieć wszystkie, ale to odległa przyszłość - na razie mi niepotrzebne.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Łakom » niedziela 05 października 2003, 22:56

chwilowo stara karta motorowerowa i kategoria B :D
moze od nowego roku pójde na C bo z tego co sie dowiadywałem ""swiadectwo klasyfikacji " można uzyskac dopiero po 21- rokiem życia, a z taki papierkiem można dopiero jeździc a nie na samym prawku
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez www.falcar.net » sobota 11 października 2003, 16:19

posiadam kat. A,B,B+E,C,C+E,D,D+E,T heh...w koncu instruktor nie :) pozdr.
www.falcar.net
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 04 września 2003, 10:50

Postprzez Łakom » niedziela 12 października 2003, 12:25

www.falcar.net napisał(a):posiadam kat. A,B,B+E,C,C+E,D,D+E,T heh...w koncu instruktor nie :) pozdr.
nie moge sie powstrzymać i musze to napisać, jaki stary a głupi :!: :!: :!:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez www.falcar.net » niedziela 12 października 2003, 14:19

Łakom napisał(a):
www.falcar.net napisał(a):posiadam kat. A,B,B+E,C,C+E,D,D+E,T heh...w koncu instruktor nie :) pozdr.
nie moge sie powstrzymać i musze to napisać, jaki stary a głupi :!: :!: :!:



...hehe mylisz sie wcale nie taki stary :) pozdr.
www.falcar.net
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 04 września 2003, 10:50

Postprzez Kasia » poniedziałek 13 października 2003, 11:50

Szkoda, że "instruktor" nie wie, że B+E = T, C+E = D+E......
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez www.falcar.net » poniedziałek 13 października 2003, 22:30

Kasia napisał(a):Szkoda, że "instruktor" nie wie, że B+E = T, C+E = D+E......


...hmm chyba koleznaka nie doczytala o co chodzilo autorowi tego posta....przypominam ze pytal sie jakie kategorie prawa jazdy posiadamy :) a ja po prostu wypisalem jakie kat. prawa jazdy posiadam jak leci od gory do dolu :) bo przeciez nic nie wyklucza posiadania i kat. T i kat. B+E (czyzby kolezanka nie doczytala :) ) i nie bardzo rozumiem co ma to ze cos rowna sie czemus do tego jakie kat. prawa jazdy posiadamy( przyp. takie bylo pytanie autora)....tak wiec kolezanki komenatarz uwazam za malo trafny. Rozumiem potrzeba wykazania sie swoja wiedza.... jest wyzsza :) jednak i tak pozdr.

P.S Czyzbyscie mieli jakies uczulenie na instruktorow????
www.falcar.net
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 04 września 2003, 10:50

Postprzez Łakom » wtorek 14 października 2003, 13:24

www.falcar.net napisał(a):P.S Czyzbyscie mieli jakies uczulenie na instruktorow????
oczywiście że nie, tylko piszac tego posta wystarczyło napisac ze jesteś instruktorem i było by zgłowy, aha mam do Ciebie takie pytanie kogo sie lepiej uczy kobiety czy mężczyzn :?: na moje oko to prawie każdy chłopak wie co i jak, jak sa biegi gdzie sprzęgło, hamulce itp. a kobiety idąc na kurs są poprostu "zielone" , i kto szybciej wchłania wiedze ??
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez www.falcar.net » wtorek 14 października 2003, 14:10

Łakom napisał(a):
www.falcar.net napisał(a):P.S Czyzbyscie mieli jakies uczulenie na instruktorow????
oczywiście że nie, tylko piszac tego posta wystarczyło napisac ze jesteś instruktorem i było by zgłowy, aha mam do Ciebie takie pytanie kogo sie lepiej uczy kobiety czy mężczyzn :?: na moje oko to prawie każdy chłopak wie co i jak, jak sa biegi gdzie sprzęgło, hamulce itp. a kobiety idąc na kurs są poprostu "zielone" , i kto szybciej wchłania wiedze ??


...witam ponownie :) moze przedstawie to tak (uczestnik kursu przychodzi na pierwsza jazde) :

na 10 mezczyzn 5 ma juz jakies solidne podstawy dalej nastepnych 3 z nich gdzies tam troche jezdzilo i cos tam mniej wiecej wiedza no i 2 ostatnich nigdy w zyciu nie jezdzili zadnym pojazdem i trzeba zaczynac od zera.

na 10 kobiet natomiast 4 znich nigdy niczym nie jezdzilo(zaczynamy od zera) nastepne 4 cos tam gdzies tam raz czy dwa czyms jechaly(juz mamy troszke latwiej) no i ostatnie 2 :) jezdzily najwiecej(maja juz calkiem dobrze opanowana tech. jazdy)

...tak to mniej wiecej wyglada z moich obserwacji :) Oczywiscie od kazdej reguly sa wyjatki... kobiety latwiej jest uczyc poniewz sa lepszymi sluchaczami i sa bardziej samokrytyczne...natomiast panowie ciezko ich oduczyc blednych nawykow i z reguly ci ktorzy juz troche jezdzili uwazaja sie juz za b.dobrych kierowcow(technika jazdy jest O.K ale z przepisami bywa roznie)

Pozdrawiam.
www.falcar.net
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 04 września 2003, 10:50


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 146 gości