czy 16-sto latek może mieć prawko ??

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez majster » środa 27 sierpnia 2003, 13:52

Slawek napisał(a):
majster napisał(a):nienawidze takich typów co jeżdża i przed laskami szpanują :x a takich lasek jeszcze bardziej !!

To Ty jesteś jakiś zboczony.
majster napisał(a):lubie ostrą jazde, ale wiem gdzie mozna przycisnąć, a gdzie trzeba uważać :)

Jasne - z tej wypowiedzi wynika jak jesteś jeszcze głupi i niedoświadczony. Wydaje Ci się, że umiesz świetnie jeździć, ale nie Ty pierwszy tak twierdzisz. Sądzę, że nikt kto spowodował wypadek, nie twierdził, że go spowoduje, tylko że robi wszystko bezpiecznie.


zboczony nie jestem :wink: z wyglądu te laski fajne są, ale w głowie kompletna pustka...... :roll:

nie powiedziałem że umie świetnie jeździć, tylko że wiem gdzie można, nie robie z siebie hołowczyca i jak będę chciał poświrować to pojade na lotnisko, albo gdzieś gdzie jest na to miejsce, nie wiem co jest za zakrętem, dlatego przed zakrętem zwolnie :wink: przykro mi że osądzacie człowieka, chociaż go nie znacie :( :(
zawsze może być o 1KM więcej.......
majster
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek 18 sierpnia 2003, 19:10
Lokalizacja: Lubań

Postprzez Sławek_18 » środa 27 sierpnia 2003, 13:58

jesli chodzi o spowodowanie wypadku, każdy moze sie sie zagapic, zdekoncentrowac.

A co do osadzania, to mow to takim jak miedzy innymi winter
On przeciez jeździ najlepiej i nie ma leprzego od naszego wintera (znalazlo by sie jeszcze kilku taki geniuszy )
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości