kto puszcza ploty o Mikrze???

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

kto puszcza ploty o Mikrze???

Postprzez leila » czwartek 31 lipca 2003, 10:40

właśnie jestem ciekawa skąd się wzięło to durne nastwaienie do Mikr,tzn że gasną...mój instruktor uważa (i ja też) że każdy samochód zgaśnie jak się nie umie prowadzić..co wy na to ??czemu Punto jest faworyzowane??
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Mefju » czwartek 31 lipca 2003, 10:48

Te ploty puszczaja podnieceni zdajacy innym zdajacym podczas egzaminu, ktorzy wierza w kazdy kit ktory wcisna im znajomi (hehe jakie zdanie mi wyszlo dziwne :D) .... to jakas bzdura :shock: poza tym sluza te ploty temu, aby wystraszyc tych latwowiernych aby skutecznie uniemozliwic im zdanie egzaminu :>

co do mikry to bzdura nie wierze w to.
:: hh 4 life
Mefju
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 10 lipca 2002, 12:16
Lokalizacja: Dlnsk

Postprzez Sławek_18 » czwartek 31 lipca 2003, 12:26

No, przeciez każde auto zgasnie jak sie nie umie opanowac go.
Jeździłem micra troszke i tylko co mnie zraziło to brak wspomagania.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

...

Postprzez Mmeva » czwartek 07 sierpnia 2003, 18:49

Nie miałam nigdy stycznosci z mikrą - ale fakt faktem że auta o słabszych silnikach maja większe tendencje do gaśnięcia... Ale zgadzam się, że nie należy wierzyć w te mity i plotki - jak się umie, to się zda. Choć bywaja i felerne samochody - np. Punciak II którego dotałam na 3 egzaminie ( zdanym) po wciśnięciu sprzęgła przed dojeżdżaniem do skrzyżowania po prostu nie wiedzieć czemu gasł, to samo zresztą zdarza się nubirze mojego taty ( na gazie ) - a nie zdarzyło się jeszcze nigdy lanosowi na którym jeździłam na kursie (tesh na gaz), punciakowi I czy np. mojemu poczciwemu tikaczowi... ;) Ale to jeszcze nie świadczy o tym, że im np. punciak ( którego jak jush pisalam NIE lubię) czy mikra zawsze gasną ... choć wiadomo, że im słabszy silnik tym tendencje do gaśnięcia większe ... ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości