samochód

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

samochód

Postprzez Fridzia » środa 02 lipca 2003, 13:45

hej!!! no a moim zdaniem raczej nie ma jakichs ogromnych roznic miedzy autami, ktore sie ma na kursie a tymi na ktorych sie pozniej zdaje!! "dobry kierowca po prostu wsiada i jedzie"-jak mowi moj instruktor;)...pewnie stres jest wiekszy i noga niezle chodzi po sprzegle, no ale wszystkiego mic nie mozna! a tak na marginesie u nas w Gliwicach na placyku mamy punta a na miescie- opla corse.....ja na kursie na poczatku uczylam sie na puncie a potem moj instruktor dał mi Forda Fieste!!! no dobrze, musze przyznac ze przestawic sie bylo troszka trudno, ale nie wydaje mi sie, zeby na tyle zle, ze moglabym przez to oblac egzamin!!!! pozdrowienia ze Śląska
Die größte Gefahr im Straßenverkehr sind Autos, die schneller fahren als ihr Fahrer denken kann. :):):)
Fridzia
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek 30 czerwca 2003, 19:46
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Sławek_18 » środa 02 lipca 2003, 15:42

"dobry kierowca po prostu wsiada i jedzie"

Zgadza sie, ale dobrym kierowcom nie stajesz sie po zdanym egzaminie(chociaz sa wyjatki , ale żadkie.), po nim stajesz sie swiezo upieczonym kierowcom.

Jest roznica miedzy maluchem a np. Oplem omega. Odczulem kolosalna roznice miedzy Polonezem a wlasnie omega, gabaryty auta zupelnie inne i prowadzenie(chodzi glownie o wspomaganie roznych ukladow) jedynie technika kierowania podobna.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości