Koszta

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez martucha » piątek 04 lipca 2003, 18:30

ah z tym prawkiem... Maciejos, czy jak tam sie zwales. ja liczylam, ze zamkne sie z moim prawkiem w jakijs rozsadnej cenie, ale na badaniach lekarskich z kursu wykryto u mnie wade wzroku! i musialam isc na dodatkowe badanie wzroku, za ktore sie juz placi, a i okulary nie byly najtansze... i moje zaniedbane oczka, z ktorymi jednak sobie radzilam tyle lat, kosztowaly mnie dodatkowo 240 zl! a oprawki wybieralam jedne z tanszych... ale jesli jestes pewien swoich oczu - mozesz nie obawiac sie badan :)
martucha
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek 01 lipca 2003, 19:32
Lokalizacja: zielona gora

Postprzez Maciejos » piątek 04 lipca 2003, 22:04

W sumie ja mam okulary, ale do komputera, telewizji mam je nosic gdzies przez następny rok. A jak to jest potem jest jakaś adnotacja że w okularach jazda czy coś ?
Maciejos
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 29 czerwca 2003, 23:10

Postprzez delcia » piątek 04 lipca 2003, 22:51

Maciejos napisał(a):W sumie ja mam okulary, ale do komputera, telewizji mam je nosic gdzies przez następny rok. A jak to jest potem jest jakaś adnotacja że w okularach jazda czy coś ?

to zależy od tego co Ci okulista napisze. jeśli napisze, że wada wzroku się nie pogłębia, jest stabilna, to nie ma problemu - prawo jazdy masz bezterminowe. w przeciwnym wypadku na prawie jazdy bedziesz miał określoną datę ważności prawa jazdy
delcia
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 03 lipca 2003, 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości