Dla tych co nie mogą zdać egzaminu

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Dla tych co nie mogą zdać egzaminu

Postprzez Cyryl » poniedziałek 17 grudnia 2018, 12:03

wrocławski WORD od kilku lat organizuje seminaria dla osób mających kłopoty ze zdaniem egzaminu.
warunkiem jest trzykrotne oblanie egzaminu.

można wtedy zgłosić się do WORD-u i w ramach tego seminarium (bezpłatnego), odbywa się rozmowa z psychologiem oraz sprawdzenie umiejętności pojazdem WORD-u z egzaminatorem, ale tylko na placu manewrowym. wystarczy się zgłosić do działu szkolenia WORD.
moim zdaniem warto byłoby do tego włączyć również jazdę po mieście, ale i to lepsze niż nic.

w innych działach czytałem wypowiedzi osób, które wielokrotnie oblały egzamin we Wrocławiu, jednak żadna z tych osób nie skorzystała z tej formy bezpłatnej pomocy, a szkoda.

radzę więc w razie kłopotów sprawdzić, czy jest coś takiego w swoim WORD-zie.

na przykład w Elblągu pomoc psychologa jest bezpłatna (i tu nie trzeba kilkakrotnie oblać, można skorzystać już przed pierwszym egzaminem), natomiast jazda po placu manewrowym pojazdem egzaminacyjnym z pracownikiem WORD kosztuje 50zł.

więc warto dowiedzieć się i wykorzystać wszystkie formy przygotowania się do egzaminu.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dla tych co nie mogą zdać egzaminu

Postprzez Blacksmith » czwartek 24 stycznia 2019, 04:48

No dobrze. Od kilku lat we Wrocławskim WORD'zie są dostępne bezpłatne seminaria dla osób mających kłopoty ze zdaniem egzaminu.
Moje pytanie.... Czy są jakieś oficjalne statystyki jakim procencie osób (mających kłopot) takie seminaria umożliwiły zdanie po nich za pierwszym razem?

Za komuny w Polsce (pewnie pamiętasz) i w wielu krajach były i są w szkołach szkolenia zachowania podczas wybuchu bomby atomowej. Trzeba się położyć na ziemi przeciwlegle do kierunku epicentrum wybuchu i zakryć rękami głowę. Najlepiej pod ławką.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dla tych co nie mogą zdać egzaminu

Postprzez Cyryl » piątek 25 stycznia 2019, 07:02

nie znam takich statystyk. spróbuję się dowiedzieć.
ale jeżeli najlepszy fachowiec od egzaminów (swoim zdaniem) nie wiedział, że takie konsultacje proponuje WORD w jego rodzinnym mieście, to skąd taki amator jak ja może mieć pojęcie o statystykach?
od lat na kat. B nie szkolę, a moi szkoleni nie mają kłopotów ze zdaniem.

nie miałem żadnych szkoleń odnośnie zachowania się w czasie ataku atomowego.
chyba przeceniłeś mój wiek, muszę być sporo młodszy od Ciebie, bo takie szkolenia były w do lat 60-tych.
za radosnej gierkowszczyzny już ich nie było.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dla tych co nie mogą zdać egzaminu

Postprzez Cyryl » piątek 25 stycznia 2019, 19:55

Blacksmith napisał(a):...Czy są jakieś oficjalne statystyki jakim procencie osób (mających kłopot) takie seminaria umożliwiły zdanie po nich za pierwszym razem?...


zadzwoniłem do wrocławskiego WORD-u i pani powiedziała, że statystyk takich nie prowadzą, ale zdecydowana większość uczestników takich konsultacji zdaje egzamin.
podobnież kluczowa jest rozmowa i manewry z egzaminatorem na placu, gdy nie ma presji, okazuje się, że ten egzaminator jest zwykłym człowiekiem i stres na egzaminie jest dużo mniejszy.

wiem, że swoje informacje opierasz głównie na tym co "powiedział kolega", a może jednak spróbowałbyś chociaż raz w życiu zdobyć taką informację samodzielnie przynajmniej w swoim mieście.
jak masz trudności z internetem to podaję kontakt: Dział Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego: tel./fax. (55) 237 05 58 wew. 46, 47, 3.
jak nie masz kasy na telefon mimo doskonałych zarobków na obczyźnie podaj konto, przeleję Ci jakieś 5 -10 zł.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości