Rozpoczęcie szkolenia w innym OSK

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Rozpoczęcie szkolenia w innym OSK

Postprzez pawelswdn1 » środa 07 listopada 2018, 19:40

Witam! mam taki problem. Rozpocząłem kurs nauki jazdy w Marcu 2015 i zakończyłem z przyczyn osobistych w Listopadzie 2017, wyjeździłem tylko godziny, ale nie podchodziłem do żadnych egzaminów, nawet wewnętrzych. W WK widnieje status "szkolenie zakończone" natomiast w Marcu 2018 rozpocząłem naukę w innym OSK i teraz obecny instruktor wymaga ode mnie kartę drogową z poprzedniego OSK. Moje pytania są następujące:

- czy mogę w obecnym OSK zdać egzamin wewnętrzny, jeśli nie zrobiłem tego w poprzednim?
- czy na pewno muszę dostarczyć obecnemu instruktorowi kartę drogową z poprzedniego OSK, jeśli w poprzednim szkolenie zakończyłem?

Proszę o odpowiedź od kogoś, kto zna się na tym temacie, bo nie wiem, co mam z tym zrobić. W WK poinformowano mnie, że mogę iść na egzamin, albo dokupić godziny i jeździć dalej, a instruktor obecny chce kartę drogową z poprzedniego OSK bo twierdzi, że bez tego nic nie może zrobić. Niech ktoś obeznany wypowie się w tym temacie.
pawelswdn1
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 20 lutego 2015, 19:21
Lokalizacja: Świdwin

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości