Kurs C i C+W razem?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs C i C+W razem?

Postprzez Zakapior » czwartek 13 września 2018, 13:20

Witam, ostatnio naszło mnie na zrobienie sobie kwitów na zestaw, więc podjechałem do OSK.No więc mówię, że interesuje mnie docelowo prawo jazdy na C+E licząc, że dostanę jakiś rabat cenowy.I gostek przy okazji mi powiedział, że w takiej sytuacjimożna u nich naraz robić C i C+E.Tzn. jezdzisz raz solo potem z przyczepą..Troche się zdziwiłem gdyż myślałem, że najpierw tylko solo musi być a dopiero po zdanym egzaminie można się uczyć z przyczepą.
I stąd moje pytanie, takie szkolenie teraz to norma w przypadku gdy chcę się robić cały komplet, tj. C i C+E? Warto się na takie coś zdecydować czy potem zrobi się w głowie takie siano z natłoku nauki, że będzie problem zdać.
Pozdrawiam.
Zakapior
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 13 września 2018, 13:11

Re: Kurs C i C+W razem?

Postprzez cbias » poniedziałek 17 września 2018, 21:45

Nazywa się to kurs łączony. Jest o kilkaset złotych tańsze i szybciej skończysz, bo zamiast 30h na solówce masz 20h + standardowo 25h z przyczepą.
cbias
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa 19 lipca 2017, 18:43

Re: Kurs C i C+W razem?

Postprzez rpa » środa 19 września 2018, 19:06

Mój znajomy robił łączony kurs i sobie chwalił. Zawsze to parę obowiązkowych godzin mniej i kilka stówek w kieszeni, a solówka nie będzie żadnym wyzwaniem, gdy wcześniej zaczniesz ogarniać manewry zestawem. To prawie jak karta rowerowa łączona z kat. B. ;)
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Kurs C i C+W razem?

Postprzez Zakapior » piątek 21 września 2018, 14:29

I dajmy na to wtedy podchodzę do dwóch egzaminów jeden po drugim?
Zakapior
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 13 września 2018, 13:11


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości