E-learning na kursie prawa jazdy

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

E-learning na kursie prawa jazdy

Postprzez Diegokrk » niedziela 10 czerwca 2018, 19:23

Witajcie

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc dzień dobry

Jetem instruktorem w jednym z krakowskich OSK, nie będę pisał w którym bo nie ma to kompletnie żadnego znaczenia w tym momencie

Jestem również studentem 3 roku na kierunku Pedagogika jednej z krakowskich uczelni. Nie będę pisał tutaj której bo jak wyżej nie ma to żadnego znaczenia.

Tyle tytułem wstępu.

Piszę obecnie pracę licencjacką na temat mniej więcej: "Efektywność tradycyjnej metody wykładowej a metody e-learningowej w zdawalności części teoretycznej państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B - na podstawie badań kursantów..."

I teraz prośba, ponieważ e-learning na niższe kategorie ciągle jest mało popularny, to ciężko mi znaleźć osoby do badań.

Dlatego jeżeli ktoś robił kurs e-learningowy na prawo jazdy na kategorię B to zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie szybkiej i krótkiej ankiety (max 10 min) dotyczącej Waszych doświadczeń z tą formą szkolenia. Ankieta jest w 100% anonimowa a jej wyniki posłużą tylko celom badawczym.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/oeuN18F8ccUmF6mc2

Z góry pięknie dziękuję za pomoc.
Grzegorz

P.S. Jeżeli pamiętacie jakiej firmy (nie którego OSK tylko firmy) był to e-learning (np. grupa Image, prawojazdy.com.pl, itd) to wpiszcie to proszę w ostatnim polu na ostatniej stronie ankiety. Nie mam zamiaru w żaden sposób porównywać szkoleń e-learningowych między sobą, ta informacje posłuży mi jedynie w moich prywatnych celach statystycznych

Do adminów forów: Jeżeli post jest niezgodny z polityką firmy to z góry przepraszam, jednak czasu mam coraz mniej i chwytam się każdej opcji
Diegokrk
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 10 czerwca 2018, 19:15

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości