Prawo jazdy kat. D a wzrok

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Prawo jazdy kat. D a wzrok

Postprzez koot » sobota 09 czerwca 2018, 19:01

Witam, postanowiłem zrobić sobie prawo jazdy kat.D

Poszedłem na badania, dostałem skierowanie do okulisty, a także na testy psychotechniczne. Na badaniu okulistycznym pani zbadała mój wzrok i stwierdziła astygmatyzm obojga oczu + krótkowzroczność, ale po korekcji wychodzi, że mieszczę się limicie. Przeprowadziła też test langa i stwierdziła brak widzenia obuocznego. Dodam, że na badaniach okulistycznych byłem zmęczony, niewyspany. W pomieszczeniu było ciemno, światło niewiele pomagało ( poddasze z jednym małym oknem). Pani okulistka pokazała te obrazki, nie tłumacząc wcześniej, o co chodzi. No i ja nie widziałem na nich nic szczególnego. Pani próbowała na różne sposoby, trochę nieudolnie, dawała mi jakieś okulary, także te służące do dobierania szkieł i kazała mi przez nie patrzeć na obrazek - nic nie zauważyłem. Dała mi ostatni obrazek już bez kombinowania i zauważyłem na nim kota, powiedziałem jej, że widzę kota (oczy, uszy, ogon) ona zupełnie na to nie zareagowała i powiedziała, że nie mam tego widzenia. Wczoraj poszedłem na testy psychotechniczne, gdzie był stereometr i to badanie zaliczyłem, bez problemu i to dwa razy - otrzymałem orzeczenie psychologiczne o braku przeciwskazań,

Nie bardzo wiem, co teraz zrobić. Czy z takim wyrokiem od okulisty, mam szanse przejść badania lekarskie? Czy powinienem u pani okulistki ponowić to badanie? Nie ukrywam jestem tym trochę załamany...
koot
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 09 czerwca 2018, 18:38

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości